Steve Banks
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Steven Banks |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.02.1972 (54 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | London, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2015 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Bolton Wanderers | 4 | 72 | 0 | 0 |
| Blackpool FC | 3 | 110 | 0 | 0 |
| St. Johnstone FC | 2 | 95 | 0 | 0 |
| Dundee United FC | 4 | 173 | 0 | 0 |
| Heart of Midlothian FC | 4 | 123 | 0 | 0 |
| Gillingham FC | 2 | 56 | 0 | 0 |
| Wimbledon FC (- 2004) | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Stoke City | 1 | 27 | 0 | 0 |
| Bradford City | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| FA Cup |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 855 |
| First Division |
135 | 0 | 0 |
3 | 0 | 6 933 |
| League Cup |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 590 |
| Second Division |
101 | 0 | 0 |
4 | 0 | 9 055 |
| EFL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Premiership |
318 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 664 |
| SFA Cup |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Europa League Qualifying |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| CIS Insur. Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship |
41 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 329 |
| Premier League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
FA Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Bolton Wanderers |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 04/05 | Gillingham FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Wimbledon FC (-... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 02/03 | Stoke City |
2 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 00/01 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
First Division — 0G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Bolton Wanderers |
5 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 98/99 | Bolton Wanderers |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 03/04 | Gillingham FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 03/04 | Wimbledon FC (-... |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 152 |
| 02/03 | Stoke City |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 02/03 | Bradford City |
13 | 0 |
0 | 0 |
676 |
| 00/01 | Bolton Wanderers |
41 | 0 |
0 | 2 |
685 |
League Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Bolton Wanderers |
5 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 98/99 | Blackpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 97/98 | Blackpool FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 96/97 | Blackpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | St. Johnstone FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Gillingham FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Wimbledon FC (-... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 00/01 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Second Division — 0G / 101M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Blackpool FC |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 97/98 | Blackpool FC |
45 | 0 |
0 | 1 |
4 015 |
| 96/97 | Blackpool FC |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
EFL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Blackpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Premiership — 0G / 318M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | St. Johnstone FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | St. Johnstone FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Dundee United FC |
32 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Dundee United FC |
35 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Dundee United FC |
36 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dundee United FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Heart of... |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 06/07 | Heart of... |
35 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 05/06 | Heart of... |
33 | 0 |
0 | 0 |
244 |
SFA Cup — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Dundee United FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Dundee United FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
60 |
| 10/11 | Dundee United FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 09/10 | Dundee United FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | St. Johnstone FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | St. Johnstone FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Dundee United FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dundee United FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
CIS Insur. Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 06/07 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Gillingham FC |
41 | 0 |
0 | 1 |
2 329 |
Premier League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
01.07.2015 |
St. Johnstone |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 13/14 |
08.07.2013 |
Dundee United |
→ |
St. Johnstone |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Career break |
→ |
Dundee United |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Heart of Midl. |
→ |
Career break |
Transfer |
400k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Gillingham |
→ |
Heart of Midl. |
Transfer |
200k € |
| 03/04 |
12.03.2004 |
Wimbledon FC |
→ |
Gillingham |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Stoke City |
→ |
Wimbledon FC |
Transfer |
— |
| 02/03 |
17.02.2003 |
Bolton |
→ |
Stoke City |
Transfer |
— |
| 02/03 |
16.02.2003 |
Stoke City |
→ |
Bolton |
Powrót z wyp. |
— |
| 02/03 |
06.12.2002 |
Bolton |
→ |
Stoke City |
Wypożyczenie |
— |
| 02/03 |
15.11.2002 |
Bradford |
→ |
Bolton |
Powrót z wyp. |
— |
| 02/03 |
29.08.2002 |
Bolton |
→ |
Bradford |
Wypożyczenie |
— |
| 01/02 |
31.05.2002 |
Rochdale |
→ |
Bolton |
Powrót z wyp. |
— |
| 01/02 |
13.12.2001 |
Bolton |
→ |
Rochdale |
Wypożyczenie |
— |
| 98/99 |
25.03.1999 |
Blackpool |
→ |
Bolton |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
Gillingham |
→ |
Blackpool |
Transfer |
— |
| 92/93 |
01.03.1993 |
West Ham |
→ |
Gillingham |
Transfer |
— |
| 90/91 |
01.07.1990 |
West Ham U18 |
→ |
West Ham |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Steve Banks?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.