Steven Lawless
⚽ Napastnik 🏟️ Partick Thistle FC 🏳️ Szkocja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Partick Thistle FC | 10 | 372 | 49 | 59 |
| Livingston FC | 2 | 78 | 14 | 14 |
| Albion Rovers FC | 2 | 39 | 6 | 4 |
| Dunfermline Athletic FC | 1 | 20 | 3 | 1 |
| Motherwell FC | 4 | 34 | 2 | 3 |
| Burton Albion | 1 | 28 | 1 | 0 |
| Annan Athletic FC | 1 | 4 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
139 | 28 | 23 |
10 | 0 | 1 799 |
| Premiership |
256 | 26 | 30 |
20 | 0 | 5 279 |
| Betfred Cup |
18 | 5 | 4 |
2 | 0 | 999 |
| SFA Cup |
25 | 3 | 6 |
1 | 0 | 294 |
| League One |
33 | 3 | 2 |
0 | 0 | 289 |
| League Two |
28 | 3 | 2 |
0 | 0 | 451 |
| Scot. League Cup |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 240 |
| League Cup |
11 | 1 | 3 |
0 | 0 | 173 |
| Premiership Play-offs |
12 | 1 | 3 |
0 | 0 | 475 |
| Trust Trophy |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Prem. Sports Cup |
5 | 1 | 1 |
0 | 0 | 359 |
| EFL Trophy |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 160 |
| Viaplay Cup |
11 | 0 | 3 |
3 | 0 | 0 |
| Challenge Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Scottish Championship... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premiership Relegation |
15 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SCL by Utilita |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ramsdens Cup |
5 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Scottish League One Play-offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| ALBA Chal. Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 28G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Partick Thistle FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
66 |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
15 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 23/24 | Partick Thistle FC |
32 | 4 |
9 | 4 |
671 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
34 | 7 |
5 | 3 |
352 |
| 21/22 | Dunfermline... |
18 | 3 |
1 | 1 |
519 |
| 12/13 | Partick Thistle FC |
35 | 13 |
7 | 2 |
191 |
Premiership — 26G / 256M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Motherwell FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Motherwell FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Livingston FC |
30 | 8 |
6 | 3 |
309 |
| 18/19 | Livingston FC |
33 | 3 |
4 | 3 |
692 |
| 17/18 | Partick Thistle FC |
29 | 1 |
1 | 2 |
1 452 |
| 16/17 | Partick Thistle FC |
34 | 2 |
2 | 3 |
1 077 |
| 15/16 | Partick Thistle FC |
37 | 5 |
6 | 3 |
613 |
| 14/15 | Partick Thistle FC |
37 | 3 |
8 | 5 |
779 |
| 13/14 | Partick Thistle FC |
37 | 4 |
2 | 0 |
357 |
| 11/12 | Motherwell FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Motherwell FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Betfred Cup — 5G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Livingston FC |
6 | 1 |
3 | 1 |
423 |
| 18/19 | Livingston FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Partick Thistle FC |
6 | 3 |
1 | 1 |
184 |
| 16/17 | Partick Thistle FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
392 |
SFA Cup — 3G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Partick Thistle FC |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Motherwell FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Livingston FC |
2 | 2 |
0 | 1 |
78 |
| 18/19 | Livingston FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Partick Thistle FC |
3 | 1 |
2 | 0 |
216 |
| 15/16 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Motherwell FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Albion Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 3G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Burton Albion |
23 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Albion Rovers FC |
10 | 3 |
2 | 0 |
289 |
League Two — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Albion Rovers FC |
26 | 3 |
2 | 0 |
451 |
| 10/11 | Annan Athletic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Partick Thistle FC |
2 | 1 |
0 | 1 |
150 |
| 11/12 | Motherwell FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Partick Thistle FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Partick Thistle FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Partick Thistle FC |
3 | 1 |
2 | 0 |
173 |
Premiership Play-offs — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Partick Thistle FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
6 | 1 |
3 | 0 |
475 |
| 17/18 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trust Trophy — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Partick Thistle FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Prem. Sports Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Motherwell FC |
5 | 1 |
1 | 0 |
359 |
EFL Trophy — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Burton Albion |
2 | 1 |
0 | 0 |
160 |
Viaplay Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Partick Thistle FC |
5 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
6 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Challenge Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scottish Championship Play-offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Dunfermline... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Motherwell FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Livingston FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Partick Thistle FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Burton Albion |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Burton Albion |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SCL by Utilita — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Partick Thistle FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ramsdens Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Partick Thistle FC |
5 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Scottish League One Play-offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Albion Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Annan Athletic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ALBA Chal. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Annan Athletic FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
21.01.2021 |
21.02.2021 |
32 |
7 |
| 17/18 |
Uraz mechaniczny |
05.02.2018 |
09.02.2018 |
5 |
1 |
| 16/17 |
Ill |
03.04.2017 |
05.04.2017 |
3 |
1 |
| 16/17 |
Operacja pachwiny |
18.10.2016 |
16.11.2016 |
30 |
4 |
| 15/16 |
Uraz mechaniczny |
01.03.2016 |
04.03.2016 |
4 |
1 |
| 15/16 |
Uraz mechaniczny |
20.08.2015 |
24.08.2015 |
5 |
1 |
| 12/13 |
Broken cheekbone |
19.01.2013 |
15.02.2013 |
28 |
2 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Dunfermline A. |
→ |
Partick Thistle |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Without Club |
→ |
Dunfermline A. |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
11.10.2021 |
Motherwell FC |
→ |
Without Club |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
15.01.2021 |
Burton Albion |
→ |
Motherwell FC |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
13.07.2020 |
Livingston FC |
→ |
Burton Albion |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.08.2018 |
Partick Thistle |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Motherwell FC |
→ |
Partick Thistle |
Transfer |
25k € |
| 11/12 |
01.12.2011 |
Albion Rovers |
→ |
Motherwell FC |
Powrót z wyp. |
25k € |
| 11/12 |
01.10.2011 |
Motherwell FC |
→ |
Albion Rovers |
Wypożyczenie |
25k € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Albion Rovers |
→ |
Motherwell FC U20 |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.09.2010 |
Motherwell FC |
→ |
Albion Rovers |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Annan Athletic |
→ |
Motherwell FC |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Motherwell FC |
→ |
Annan Athletic |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.06.2010 |
Motherwell FC U20 |
→ |
Motherwell FC |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Motherwell FC U17 |
→ |
Motherwell FC U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Steven Lawless?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.