Sung-ryong Jung
⚽ Bramkarz 🏟️ Kawasaki Frontale 🏳️ Korea, South
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kawasaki Frontale | 17 | 422 | 0 | 2 |
| Suwon Samsung Bluewings | 8 | 191 | 0 | 0 |
| Seongnam Ilhwa Chunma | 5 | 128 | 0 | 0 |
| Pohang Steelers | 6 | 73 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| AFC Champions League |
82 | 0 | 0 |
1 | 0 | 6 720 |
| J. League Cup |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 530 |
| J1 League |
287 | 0 | 1 |
4 | 0 | 21 624 |
| Emperor's Cup |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 194 |
| Jap. Super Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| J. League Championship |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| J1 - 2nd Stage |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| J1 - 1st Stage |
17 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 472 |
| K League 1 Final A |
34 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 880 |
| K League 1 |
75 | 0 | 0 |
1 | 0 | 6 480 |
| Korea Cup |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 100 |
| K League Classic |
143 | 0 | 0 |
5 | 0 | 12 025 |
| K League Championship |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 558 |
| K League Cup |
37 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 580 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| K League - 2nd Stage |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| K League - 1st Stage |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
AFC Champions League — 0G / 82M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Kawasaki Frontale |
12 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | Kawasaki Frontale |
8 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 21/22 | Kawasaki Frontale |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 20/21 | Kawasaki Frontale |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 18/19 | Kawasaki Frontale |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 17/18 | Kawasaki Frontale |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Kawasaki Frontale |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 14/15 | Suwon Samsung... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Suwon Samsung... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 10/11 | Suwon Samsung... |
10 | 0 |
0 | 0 |
930 |
| 09/10 | Seongnam Ilhwa... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
J. League Cup — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Kawasaki Frontale |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2020 | Kawasaki Frontale |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2019 | Kawasaki Frontale |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Kawasaki Frontale |
5 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2016 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
J1 League — 0G / 287M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Kawasaki Frontale |
24 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Kawasaki Frontale |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 2023 | Kawasaki Frontale |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
31 | 0 |
0 | 0 |
2 729 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 2020 | Kawasaki Frontale |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 2019 | Kawasaki Frontale |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
| 2018 | Kawasaki Frontale |
31 | 0 |
0 | 0 |
2 770 |
| 2017 | Kawasaki Frontale |
33 | 0 |
1 | 1 |
2 895 |
Emperor's Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Kawasaki Frontale |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
5 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2020 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
184 |
| 2016 | Kawasaki Frontale |
4 | 0 |
0 | 1 |
420 |
Jap. Super Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
J. League Championship — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
J1 - 2nd Stage — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Kawasaki Frontale |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
J1 - 1st Stage — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Kawasaki Frontale |
17 | 0 |
1 | 0 |
1 472 |
K League 1 Final A — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Suwon Samsung... |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2014 | Suwon Samsung... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2013 | Suwon Samsung... |
11 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2012 | Suwon Samsung... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
K League 1 — 0G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Suwon Samsung... |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 2014 | Suwon Samsung... |
31 | 0 |
0 | 0 |
2 790 |
| 2013 | Suwon Samsung... |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
Korea Cup — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Suwon Samsung... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2014 | Suwon Samsung... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2013 | Suwon Samsung... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Suwon Samsung... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2011 | Suwon Samsung... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2010 | Seongnam Ilhwa... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2009 | Seongnam Ilhwa... |
4 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2008 | Seongnam Ilhwa... |
2 | 0 |
0 | 0 |
240 |
| 2007 | Pohang Steelers |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2006 | Pohang Steelers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
K League Classic — 0G / 143M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Suwon Samsung... |
21 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 2011 | Suwon Samsung... |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 2010 | Seongnam Ilhwa... |
28 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 2009 | Seongnam Ilhwa... |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 125 |
| 2008 | Seongnam Ilhwa... |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 2007 | Pohang Steelers |
14 | 0 |
0 | 0 |
810 |
K League Championship — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Suwon Samsung... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2010 | Seongnam Ilhwa... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2009 | Seongnam Ilhwa... |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 2008 | Seongnam Ilhwa... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2007 | Pohang Steelers |
5 | 0 |
0 | 1 |
478 |
| 2006 | Pohang Steelers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
K League Cup — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Suwon Samsung... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2009 | Seongnam Ilhwa... |
7 | 0 |
0 | 0 |
660 |
| 2008 | Seongnam Ilhwa... |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2007 | Pohang Steelers |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2006 | Pohang Steelers |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2004 | Pohang Steelers |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Seongnam Ilhwa... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
K League - 2nd Stage — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Pohang Steelers |
13 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 04/05 | Pohang Steelers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
K League - 1st Stage — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Pohang Steelers |
13 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 03/04 | Pohang Steelers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
67 meczów
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
5 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
25 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Inner ligament injury |
02.10.2022 |
23.10.2022 |
22 |
2 |
| 20/21 |
Lumbar vertebra fracture |
28.03.2021 |
15.04.2021 |
19 |
4 |
| 17/18 |
Thigh problems |
22.10.2017 |
29.10.2017 |
8 |
2 |
| 14/15 |
Uraz kolana |
01.03.2015 |
16.04.2015 |
47 |
11 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Suwon Bluewings |
→ |
Kawasaki Front. |
Transfer |
1.5M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Seongnam Ilhwa |
→ |
Suwon Bluewings |
Transfer |
1.2M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Pohang Steelers |
→ |
Seongnam Ilhwa |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Seogwipo HS |
→ |
Pohang Steelers |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sung-ryong Jung?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.