Sverrir Ingi Ingason
⚽ Obrońca 🏟️ Panathinaikos FC 🏳️ Islandia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| PAOK Thessaloniki | 5 | 176 | 15 | 4 |
| Breidablik Kópavogur | 6 | 73 | 5 | 1 |
| FC Rostov | 2 | 51 | 5 | 1 |
| Viking FK | 1 | 34 | 4 | 1 |
| FC Midtjylland | 1 | 33 | 2 | 2 |
| Panathinaikos FC | 2 | 54 | 1 | 2 |
| PAOK Thessaloniki B | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Granada CF | 1 | 19 | 1 | 0 |
| KSC Lokeren (-2020) | 3 | 74 | 1 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
124 | 14 | 2 |
18 | 0 | 4 363 |
| Premier Liga |
46 | 5 | 1 |
7 | 0 | 1 590 |
| Tippeligaen |
29 | 3 | 1 |
3 | 0 | 870 |
| Lengjubikarinn |
10 | 3 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Pepsideild |
31 | 2 | 0 |
3 | 0 | 945 |
| SL1 Play-off |
33 | 1 | 3 |
5 | 0 | 517 |
| Kypello Elladas |
29 | 1 | 0 |
6 | 0 | 450 |
| Superliga Championship round |
9 | 1 | 1 |
3 | 0 | 807 |
| Superliga |
17 | 1 | 1 |
3 | 0 | 1 281 |
| Super League 2 |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 246 |
| NM-Cup |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| LaLiga |
19 | 1 | 0 |
7 | 0 | 1 473 |
| JPL |
56 | 1 | 3 |
9 | 0 | 2 289 |
| Europa League Qualifying |
16 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
10 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Conference League |
10 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Oddset Pokalen |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Besta deild |
21 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Borgunarbikar |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Russian Cup |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Croky Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| JPL Playoff II |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Jupiler Pro League playoff... |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 14G / 124M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panathinaikos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Panathinaikos FC |
23 | 1 |
0 | 1 |
1 980 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
25 | 2 |
0 | 3 |
1 080 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
15 | 2 |
0 | 2 |
462 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
23 | 5 |
1 | 7 |
378 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
26 | 4 |
1 | 4 |
463 |
| 18/19 | PAOK Thessaloniki |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Premier Liga — 5G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Rostov |
17 | 2 |
0 | 3 |
765 |
| 17/18 | FC Rostov |
29 | 3 |
1 | 4 |
825 |
Tippeligaen — 3G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Viking FK |
29 | 3 |
1 | 3 |
870 |
Lengjubikarinn — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Breidablik Kópavogur |
9 | 3 |
0 | 2 |
270 |
| 2010 | Breidablik Kópavogur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pepsideild — 2G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Breidablik Kópavogur |
21 | 2 |
0 | 3 |
945 |
| 2011 | Breidablik Kópavogur |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Breidablik Kópavogur |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SL1 Play-off — 1G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Panathinaikos FC |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
6 | 1 |
0 | 0 |
517 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
8 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Kypello Elladas — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Panathinaikos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
5 | 1 |
0 | 1 |
450 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 18/19 | PAOK Thessaloniki |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Superliga Championship round — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
9 | 1 |
1 | 3 |
807 |
Superliga — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
17 | 1 |
1 | 3 |
1 281 |
Super League 2 — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki B |
3 | 1 |
0 | 1 |
246 |
NM-Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Viking FK |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
LaLiga — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Granada CF |
19 | 1 |
0 | 7 |
1 473 |
JPL — 1G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KSC Lokeren (-2020) |
21 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 15/16 | KSC Lokeren (-2020) |
29 | 1 |
2 | 3 |
2 289 |
| 14/15 | KSC Lokeren (-2020) |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panathinaikos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Panathinaikos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Breidablik Kópavogur |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panathinaikos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Breidablik Kópavogur |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference League — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Panathinaikos FC |
10 | 0 |
1 | 2 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Panathinaikos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Oddset Pokalen — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Besta deild — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Breidablik Kópavogur |
21 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Borgunarbikar — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Breidablik Kópavogur |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Russian Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Rostov |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | FC Rostov |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Croky Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KSC Lokeren (-2020) |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | KSC Lokeren (-2020) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KSC Lokeren (-2020) |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | KSC Lokeren (-2020) |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KSC Lokeren (-2020) |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
29.08.2024 |
11.09.2024 |
14 |
4 |
| 24/25 |
Odpoczynek |
24.08.2024 |
26.08.2024 |
3 |
1 |
| 22/23 |
Calf problems |
10.03.2023 |
31.03.2023 |
22 |
4 |
| 20/21 |
Uraz kolana |
15.05.2021 |
05.11.2021 |
175 |
26 |
| 19/20 |
Uraz mięśniowy |
17.07.2020 |
10.08.2020 |
25 |
1 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
15.07.2024 |
FC Midtjylland |
→ |
Panathinaikos |
Transfer |
4M € |
| 23/24 |
07.07.2023 |
PAOK Salonika |
→ |
FC Midtjylland |
Transfer |
4M € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
Rostov |
→ |
PAOK Salonika |
Transfer |
4.5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Granada CF |
→ |
Rostov |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
19.01.2017 |
KSC Lokeren |
→ |
Granada CF |
Transfer |
1M € |
| 14/15 |
02.02.2015 |
Viking |
→ |
KSC Lokeren |
Transfer |
700k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Breidablik |
→ |
Viking |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Breidablik U19 |
→ |
Breidablik |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sverrir Ingi Ingason?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.