Mitch Megginson
⚽ Napastnik 🏟️ Cove Rangers FC 🏳️ Szkocja
| 📝 | Imię ojczyste | Mitchell Megginson |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.07.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Aberdeen, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cove Rangers FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2016 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cove Rangers FC | 12 | 243 | 118 | 44 |
| Dumbarton FC | 2 | 83 | 16 | 8 |
| Alloa Athletic FC | 2 | 29 | 4 | 5 |
| Arbroath FC | 1 | 9 | 4 | 1 |
| Brechin City FC | 1 | 17 | 3 | 2 |
| Raith Rovers FC | 1 | 24 | 1 | 2 |
| Aberdeen FC | 4 | 69 | 1 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
137 | 60 | 25 |
20 | 1 | 1 365 |
| League Two |
26 | 24 | 7 |
3 | 0 | 90 |
| Championship |
138 | 22 | 11 |
25 | 0 | 3 314 |
| SFA Cup |
31 | 10 | 9 |
3 | 0 | 970 |
| Scottish League Two Play Offs |
8 | 6 | 2 |
0 | 0 | 219 |
| League Cup |
8 | 4 | 1 |
2 | 0 | 459 |
| Scottish Championship... |
10 | 3 | 1 |
0 | 0 | 550 |
| Trust Trophy |
6 | 3 | 2 |
0 | 0 | 247 |
| League One Meisterr. |
4 | 3 | 0 |
1 | 0 | 113 |
| Betfred Cup |
12 | 3 | 1 |
1 | 1 | 351 |
| Irn-Bru Cup |
5 | 3 | 0 |
2 | 0 | 86 |
| Viaplay Cup |
6 | 2 | 2 |
2 | 0 | 518 |
| Prem. Sports Cup |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 138 |
| Tunnock Ch. Cup |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 209 |
| Scottish League One Play-offs |
4 | 1 | 1 |
0 | 0 | 339 |
| Challenge Cup |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| SCL by Utilita |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Petrofac Tr. Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ramsdens Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premiership |
58 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 60G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cove Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 24/25 | Cove Rangers FC |
27 | 13 |
3 | 2 |
175 |
| 23/24 | Cove Rangers FC |
25 | 10 |
5 | 4 |
206 |
| 21/22 | Cove Rangers FC |
33 | 18 |
11 | 7 |
152 |
| 20/21 | Cove Rangers FC |
15 | 11 |
1 | 4 |
121 |
| 12/13 | Alloa Athletic FC |
14 | 3 |
3 | 0 |
233 |
| 10/11 | Brechin City FC |
13 | 2 |
2 | 1 |
361 |
| 09/10 | Arbroath FC |
5 | 3 |
0 | 0 |
117 |
League Two — 24G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Cove Rangers FC |
26 | 24 |
7 | 3 |
90 |
Championship — 22G / 138M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Cove Rangers FC |
32 | 7 |
1 | 11 |
385 |
| 15/16 | Alloa Athletic FC |
15 | 1 |
2 | 2 |
1 339 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
19 | 1 |
2 | 3 |
530 |
| 14/15 | Dumbarton FC |
36 | 3 |
3 | 5 |
779 |
| 13/14 | Dumbarton FC |
36 | 10 |
3 | 4 |
281 |
SFA Cup — 10G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cove Rangers FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 23/24 | Cove Rangers FC |
2 | 2 |
1 | 0 |
105 |
| 22/23 | Cove Rangers FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Cove Rangers FC |
3 | 2 |
1 | 1 |
148 |
| 20/21 | Cove Rangers FC |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 19/20 | Cove Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Cove Rangers FC |
2 | 2 |
0 | 2 |
90 |
| 17/18 | Cove Rangers FC |
3 | 2 |
1 | 0 |
133 |
| 16/17 | Cove Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dumbarton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Dumbarton FC |
4 | 1 |
2 | 0 |
357 |
| 12/13 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Aberdeen FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
137 |
Scottish League Two Play Offs — 6G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Cove Rangers FC |
4 | 3 |
1 | 0 |
99 |
| 2018 | Cove Rangers FC |
4 | 3 |
1 | 0 |
120 |
League Cup — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cove Rangers FC |
4 | 2 |
1 | 0 |
166 |
| 14/15 | Dumbarton FC |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
| 13/14 | Dumbarton FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
113 |
Scottish Championship Play-offs — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cove Rangers FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
248 |
| 20/21 | Cove Rangers FC |
2 | 1 |
1 | 0 |
114 |
| 10/11 | Brechin City FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
188 |
Trust Trophy — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cove Rangers FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
76 |
| 23/24 | Cove Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Cove Rangers FC |
4 | 2 |
2 | 0 |
171 |
League One Meisterr. — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Cove Rangers FC |
4 | 3 |
0 | 1 |
113 |
Betfred Cup — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Cove Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Cove Rangers FC |
2 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 18/19 | Cove Rangers FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 16/17 | Cove Rangers FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
306 |
Irn-Bru Cup — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Cove Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Cove Rangers FC |
3 | 3 |
0 | 0 |
86 |
| 16/17 | Cove Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Viaplay Cup — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Cove Rangers FC |
2 | 1 |
1 | 1 |
180 |
| 22/23 | Cove Rangers FC |
4 | 1 |
1 | 1 |
338 |
Prem. Sports Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Cove Rangers FC |
4 | 2 |
0 | 1 |
138 |
Tunnock Ch. Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Cove Rangers FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
209 |
Scottish League One Play-offs — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Arbroath FC |
4 | 1 |
1 | 0 |
339 |
Challenge Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cove Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Cove Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
SCL by Utilita — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Petrofac Tr. Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dumbarton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ramsdens Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Dumbarton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership — 0G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Aberdeen FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Aberdeen FC |
33 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | Aberdeen FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Aberdeen FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
6 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 10/11 |
Zerwanie ścięgna Achillesa |
02.10.2010 |
12.11.2010 |
42 |
8 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Alloa Athletic |
→ |
Cove Rangers |
Transfer |
225k € |
| 15/16 |
28.01.2016 |
Raith Rovers |
→ |
Alloa Athletic |
Transfer |
225k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Dumbarton |
→ |
Raith Rovers |
Transfer |
250k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Aberdeen FC |
→ |
Dumbarton |
Transfer |
— |
| 12/13 |
31.03.2013 |
Alloa Athletic |
→ |
Aberdeen FC |
Powrót z wyp. |
— |
| 12/13 |
17.01.2013 |
Aberdeen FC |
→ |
Alloa Athletic |
Transfer |
150k € |
| 12/13 |
30.11.2012 |
Alloa Athletic |
→ |
Aberdeen FC |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 12/13 |
03.10.2012 |
Aberdeen FC |
→ |
Alloa Athletic |
Wypożyczenie |
150k € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Brechin City |
→ |
Aberdeen FC |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 10/11 |
01.02.2011 |
Aberdeen FC |
→ |
Brechin City |
Wypożyczenie |
100k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Arbroath |
→ |
Aberdeen FC |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 09/10 |
01.03.2010 |
Aberdeen FC |
→ |
Arbroath |
Wypożyczenie |
75k € |
| 09/10 |
01.10.2009 |
Aberdeen FC U20 |
→ |
Aberdeen FC |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Aberdeen FC U17 |
→ |
Aberdeen FC U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mitch Megginson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.