Robert
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
573
Meczów
174
Goli
18
Asyst
60
Żółtych
1
Czerwonych
8 394
Minut
0
Opinii
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Fortaleza Esporte Clube | 2 | 48 | 31 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 2 | 44 | 31 | 0 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 2 | 49 | 19 | 1 |
| Real Betis Balompié | 2 | 59 | 17 | 0 |
| Sampaio Corrêa FC (MA) | 1 | 16 | 14 | 2 |
| Servette FC | 1 | 21 | 9 | 0 |
| Oeste FC | 1 | 29 | 6 | 2 |
| Kawasaki Frontale | 1 | 16 | 6 | 0 |
| Ceará Sporting Club | 1 | 18 | 5 | 0 |
| CF América | 1 | 20 | 5 | 1 |
| Tecos de la UAG | 1 | 19 | 5 | 3 |
| PSV Eindhoven | 2 | 33 | 5 | 2 |
| Al-Ittihad Club | 1 | 6 | 4 | 0 |
| Esporte Clube Vitória | 2 | 35 | 3 | 1 |
| Jeju United | 1 | 14 | 3 | 0 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 1 | 18 | 3 | 0 |
| Club Necaxa | 1 | 22 | 2 | 1 |
| Spartak Moscow | 1 | 15 | 2 | 1 |
| Santa Cruz FC (PE) | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Avaí FC | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Gzira United FC | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Paraná Clube | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Boa EC | 1 | 3 | 0 | 0 |
| AD São Caetano (SP) | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Coritiba Foot Ball Club | 2 | 6 | 0 | 0 |
| CF Monterrey | 1 | 23 | 0 | 4 |
| Spartak Moskow II | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Clausura | 54 | 20 | 4 | 9 | 0 | 592 |
| Série B | 94 | 19 | 5 | 5 | 0 | 670 |
| Campeonato Cearense - Group | 22 | 19 | 0 | 3 | 0 | 87 |
| Primera Apertura | 34 | 16 | 3 | 5 | 0 | 419 |
| LaLiga | 46 | 16 | 0 | 8 | 0 | 348 |
| Série C | 28 | 11 | 0 | 2 | 0 | 867 |
| Campeonato Paulista | 19 | 10 | 0 | 1 | 0 | 152 |
| Série A | 54 | 9 | 1 | 3 | 0 | 378 |
| Copa do Brasil | 21 | 8 | 0 | 3 | 0 | 226 |
| Nationalliga A | 19 | 8 | 0 | 4 | 0 | 137 |
| J.League Div.2 | 16 | 6 | 0 | 4 | 0 | 186 |
| Copa do Nordeste | 5 | 4 | 0 | 3 | 0 | 113 |
| Saudi Pro League | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 124 |
| K League Classic | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 290 |
| Liguilla Apertura | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 120 |
| Amstel Cup | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 47 |
| Campeonato Baiano | 17 | 2 | 0 | 0 | 0 | 785 |
| Campeonato Cearense - Finals | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 180 |
| UEFA Cup | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 536 |
| Eredivisie | 20 | 2 | 2 | 1 | 0 | 339 |
| Premier League | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 441 |
| Liguilla Asc. Cl | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 115 |
| Ascenso MX Cl. | 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 438 |
| InterLiga | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 166 |
| Liguilla Clausura | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 180 |
| Premier Liga | 11 | 1 | 1 | 0 | 0 | 348 |
| Russian Cup | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 110 |
| Copa do Nordeste - Fase Final | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Libertadores | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Copa del Rey | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Champions League | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Johan Cruijff Schaal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Premier Liga Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ToDS | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
4 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/15 | Knee problems | 24.04.2015 | 26.04.2015 | 3 | 0 |
🔄 Historia transferów (42)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18/19 | 01.01.2019 | Floresta-CE | → | Retired | Transfer | — |
| 18/19 | 06.09.2018 | Portuguesa | → | Floresta-CE | Transfer | 300k € |
| 18/19 | 27.07.2018 | Santa Cruz-PE | → | Portuguesa | Transfer | 300k € |
| 17/18 | 04.04.2018 | GO Audax | → | Santa Cruz-PE | Transfer | 300k € |
| 17/18 | 19.12.2017 | Oeste | → | GO Audax | Transfer | 300k € |
| 16/17 | 16.01.2017 | Without Club | → | Oeste | Transfer | 400k € |
| 16/17 | 19.10.2016 | Gzira Utd. | → | Without Club | Transfer | 400k € |
| 16/17 | 11.08.2016 | Paraná | → | Gzira Utd. | Transfer | 400k € |
| 15/16 | 13.05.2016 | EC Vitória | → | Paraná | Transfer | 450k € |
| 14/15 | 18.06.2015 | Sampaio-MA | → | EC Vitória | Transfer | 450k € |
| 14/15 | 24.12.2014 | Fortaleza | → | Sampaio-MA | Transfer | — |
| 13/14 | 01.09.2013 | Boa Esporte | → | Fortaleza | Transfer | — |
| 13/14 | 26.08.2013 | Necaxa | → | Boa Esporte | Transfer | — |
| 12/13 | 01.01.2013 | Ceará SC | → | Necaxa | Transfer | — |
| 12/13 | 01.08.2012 | Jeju United | → | Ceará SC | Transfer | 250k € |
| 11/12 | 01.01.2012 | Monterrey | → | Jeju United | Transfer | 300k € |
| 11/12 | 31.12.2011 | Avaí FC | → | Monterrey | Powrót z wyp. | 300k € |
| 11/12 | 01.09.2011 | Monterrey | → | Avaí FC | Wypożyczenie | 600k € |
| 10/11 | 31.05.2011 | EC Bahia | → | Monterrey | Powrót z wyp. | 600k € |
| 10/11 | 01.02.2011 | Monterrey | → | EC Bahia | Wypożyczenie | 800k € |
| 10/11 | 31.12.2010 | Cruzeiro | → | Monterrey | Powrót z wyp. | 800k € |
| 10/11 | 01.07.2010 | Monterrey | → | Cruzeiro | Wypożyczenie | 1.4M € |
| 09/10 | 31.05.2010 | Palmeiras | → | Monterrey | Powrót z wyp. | 1.8M € |
| 09/10 | 01.08.2009 | Monterrey | → | Palmeiras | Wypożyczenie | 1.8M € |
| 08/09 | 30.06.2009 | América | → | Monterrey | Powrót z wyp. | 1.8M € |
| 08/09 | 01.01.2009 | Monterrey | → | América | Wypożyczenie | 2.5M € |
| 08/09 | 31.12.2008 | UAG Tecos | → | Monterrey | Powrót z wyp. | 2.5M € |
| 08/09 | 01.07.2008 | Monterrey | → | UAG Tecos | Wypożyczenie | 3.5M € |
| 07/08 | 01.01.2008 | Al-Ittihad | → | Monterrey | Transfer | 3.5M € |
| 07/08 | 01.09.2007 | Real Betis | → | Al-Ittihad | Transfer | 5M € |
| 07/08 | 01.07.2007 | PSV Eindhoven | → | Real Betis | Transfer | 4M € |
| 06/07 | 30.06.2007 | Real Betis | → | PSV Eindhoven | Powrót z wyp. | 4M € |
| 05/06 | 01.01.2006 | PSV Eindhoven | → | Real Betis | Wypożyczenie | 4M € |
| 04/05 | 28.01.2005 | Atlas | → | PSV Eindhoven | Transfer | 50k € |
| 03/04 | 01.01.2004 | Kawasaki Front. | → | Atlas | Transfer | — |
| 03/04 | 01.07.2003 | Spartak Moscow | → | Kawasaki Front. | Transfer | — |
| 02/03 | 01.03.2003 | Kawasaki Front. | → | Spartak Moscow | Transfer | — |
| 02/03 | 01.01.2003 | São Caetano | → | Kawasaki Front. | Transfer | — |
| 02/03 | 01.07.2002 | Servette FC | → | São Caetano | Transfer | — |
| 01/02 | 01.07.2001 | Botafogo | → | Servette FC | Transfer | — |
| 99/00 | 01.01.2000 | Coritiba FC | → | Botafogo | Transfer | — |
| 98/99 | 01.01.1999 | Coritiba B | → | Coritiba FC | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować