Teddy Chevalier
⚽ Napastnik 🏟️ Saint-Amand FC 🏳️ Francja
| 📝 | Imię ojczyste | Teddy Etienne Chevalier |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.06.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Denain, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Saint-Amand FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Sbsfoot |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| KV Kortrijk | 7 | 203 | 56 | 39 |
| Francs Borains | 2 | 53 | 32 | 1 |
| Zulte Waregem | 3 | 107 | 20 | 17 |
| Valenciennes FC | 2 | 49 | 18 | 4 |
| Renaissance AEC Mons | 2 | 40 | 11 | 0 |
| RKC Waalwijk | 1 | 31 | 11 | 4 |
| Royal Excel Mouscron (-2022) | 1 | 27 | 6 | 7 |
| Caykur Rizespor | 1 | 39 | 4 | 2 |
| RC Lens B | 1 | 4 | 3 | 0 |
| Royal Boussu Dour Borinage | 1 | 5 | 2 | 0 |
| RC Lens | 1 | 3 | 0 | 0 |
| FC Gueugnon | 2 | 29 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| JPL |
226 | 57 | 37 |
30 | 0 | 3 189 |
| 1ste Nationale |
36 | 30 | 0 |
5 | 0 | 107 |
| Ligue 2 |
60 | 15 | 3 |
3 | 0 | 582 |
| JPL Playoff II |
46 | 15 | 11 |
1 | 0 | 494 |
| 2de Nat ACFF |
17 | 10 | 0 |
0 | 0 | 134 |
| Eredivisie |
29 | 8 | 4 |
2 | 0 | 295 |
| 1B Pro League |
25 | 5 | 7 |
3 | 0 | 448 |
| Croky Cup |
18 | 4 | 2 |
2 | 0 | 614 |
| Coupe de France |
3 | 3 | 1 |
0 | 0 | 90 |
| CFA - Grp. B |
4 | 3 | 0 |
0 | 0 | 115 |
| Türkiye Kupasi |
11 | 3 | 0 |
1 | 0 | 182 |
| KNVB Beker |
2 | 3 | 0 |
0 | 0 | 60 |
| Endrunde 2.Division |
5 | 2 | 0 |
2 | 0 | 181 |
| 1ste Nationale ACFF |
17 | 1 | 0 |
1 | 0 | 535 |
| CPL |
13 | 1 | 1 |
2 | 0 | 1 025 |
| Süper Lig |
28 | 1 | 2 |
1 | 0 | 875 |
| JPL Play-Offs I |
18 | 1 | 4 |
1 | 0 | 830 |
| Cofidis Cup |
9 | 1 | 2 |
1 | 0 | 180 |
| 1N ACFF PRO PO |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Jupiler Pro League playoff... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championnat National |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
JPL — 57G / 226M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KV Kortrijk |
6 | 2 |
0 | 1 |
220 |
| 20/21 | KV Kortrijk |
15 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 18/19 | KV Kortrijk |
29 | 4 |
4 | 3 |
451 |
| 17/18 | KV Kortrijk |
30 | 16 |
4 | 4 |
153 |
| 16/17 | KV Kortrijk |
9 | 4 |
1 | 1 |
180 |
| 14/15 | KV Kortrijk |
27 | 11 |
10 | 6 |
207 |
| 13/14 | KV Kortrijk |
25 | 1 |
2 | 0 |
638 |
| 11/12 | Zulte Waregem |
28 | 3 |
4 | 7 |
695 |
| 10/11 | Zulte Waregem |
28 | 4 |
6 | 5 |
452 |
| 09/10 | Zulte Waregem |
29 | 12 |
3 | 3 |
193 |
1ste Nationale — 30G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Francs Borains |
36 | 30 |
0 | 5 |
107 |
Ligue 2 — 15G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Valenciennes FC |
17 | 3 |
3 | 0 |
408 |
| 19/20 | Valenciennes FC |
28 | 12 |
0 | 3 |
174 |
| 16/17 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Gueugnon |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 15G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KV Kortrijk |
10 | 4 |
4 | 0 |
213 |
| 17/18 | KV Kortrijk |
10 | 5 |
2 | 1 |
173 |
| 16/17 | KV Kortrijk |
10 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | KV Kortrijk |
7 | 6 |
3 | 0 |
108 |
| 11/12 | Zulte Waregem |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Zulte Waregem |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
2de Nat ACFF — 10G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Renaissance AEC Mons |
17 | 10 |
0 | 0 |
134 |
Eredivisie — 8G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | RKC Waalwijk |
29 | 8 |
4 | 2 |
295 |
1B Pro League — 5G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Royal Excel... |
25 | 5 |
7 | 3 |
448 |
Croky Cup — 4G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Renaissance AEC Mons |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Francs Borains |
2 | 1 |
0 | 0 |
187 |
| 22/23 | Francs Borains |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Royal Excel... |
2 | 1 |
0 | 1 |
168 |
| 20/21 | KV Kortrijk |
2 | 1 |
0 | 0 |
191 |
| 18/19 | KV Kortrijk |
3 | 1 |
0 | 0 |
68 |
| 17/18 | KV Kortrijk |
5 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Coupe de France — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Valenciennes FC |
3 | 3 |
1 | 0 |
90 |
CFA - Grp. B — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | RC Lens B |
4 | 3 |
0 | 0 |
115 |
Türkiye Kupasi — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Caykur Rizespor |
11 | 3 |
0 | 1 |
182 |
KNVB Beker — 3G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | RKC Waalwijk |
2 | 3 |
0 | 0 |
60 |
Endrunde 2.Division — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Royal Boussu Dour... |
5 | 2 |
0 | 2 |
181 |
1ste Nationale ACFF — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Renaissance AEC Mons |
17 | 1 |
0 | 1 |
535 |
CPL — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Francs Borains |
13 | 1 |
1 | 2 |
1 025 |
Süper Lig — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Caykur Rizespor |
28 | 1 |
2 | 1 |
875 |
JPL Play-Offs I — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KV Kortrijk |
10 | 1 |
3 | 1 |
830 |
| 09/10 | Zulte Waregem |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KV Kortrijk |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | KV Kortrijk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Zulte Waregem |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Zulte Waregem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Zulte Waregem |
2 | 1 |
2 | 0 |
180 |
1N ACFF PRO PO — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Renaissance AEC Mons |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Gueugnon |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Gueugnon |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KV Kortrijk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championnat National — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Gueugnon |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
unknown injury |
14.03.2016 |
01.04.2016 |
19 |
1 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
RAEC Mons |
→ |
Saint-Amand |
Transfer |
— |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Francs Borains |
→ |
RAEC Mons |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
12.08.2022 |
Mouscron |
→ |
Francs Borains |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
31.08.2021 |
KV Kortrijk |
→ |
Mouscron |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
07.01.2021 |
Valenciennes FC |
→ |
KV Kortrijk |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
19.07.2019 |
KV Kortrijk |
→ |
Valenciennes FC |
Transfer |
900k € |
| 16/17 |
06.01.2017 |
Lens |
→ |
KV Kortrijk |
Transfer |
1.6M € |
| 16/17 |
19.07.2016 |
C. Rizespor |
→ |
Lens |
Transfer |
1.6M € |
| 15/16 |
05.08.2015 |
KV Kortrijk |
→ |
C. Rizespor |
Transfer |
2M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
RKC Waalwijk |
→ |
KV Kortrijk |
Transfer |
1M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Zulte Waregem |
→ |
RKC Waalwijk |
Transfer |
700k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Boussu Dour |
→ |
Zulte Waregem |
Transfer |
150k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
FC Gueugnon |
→ |
Boussu Dour |
Transfer |
150k € |
| 07/08 |
07.08.2007 |
Valenciennes B |
→ |
FC Gueugnon |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Teddy Chevalier?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.