Thiago Almada
⚽ Napastnik 🏟️ Atlético de Madrid 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Thiago Ezequiel Almada |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.04.2001 (25 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ciudadela, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Atlético de Madrid |
| 📅 | Dołączył | 17.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2030 |
| 🤝 | Agent | Augustin Jimenez |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlanta United FC | 3 | 84 | 26 | 24 |
| CA Vélez Sarsfield | 3 | 104 | 24 | 10 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 2 | 26 | 3 | 2 |
| Olympique Lyon | 1 | 21 | 2 | 5 |
| Atlético de Madrid | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| MLS |
77 | 23 | 24 |
13 | 1 | 876 |
| Superliga |
40 | 7 | 2 |
2 | 0 | 546 |
| Libertadores |
13 | 4 | 0 |
3 | 0 | 485 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
20 | 4 | 4 |
1 | 0 | 410 |
| Copa Sudamericana |
8 | 4 | 1 |
1 | 0 | 133 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
12 | 3 | 2 |
0 | 0 | 218 |
| Copa Maradona |
6 | 2 | 1 |
1 | 0 | 121 |
| Ligue 1 |
17 | 1 | 5 |
3 | 0 | 949 |
| Europa League |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 261 |
| Série A |
17 | 1 | 2 |
1 | 0 | 1 261 |
| MLS Cup Playoffs |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Leagues Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| US Open Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 126 |
| Copa Maradona - Compl. |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 148 |
| Copa Superliga (-19/20) |
5 | 1 | 0 |
2 | 0 | 303 |
| LaLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FIFA Intercontinental Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
MLS — 23G / 77M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Atlanta United FC |
17 | 6 |
1 | 5 |
232 |
| 2023 | Atlanta United FC |
31 | 11 |
16 | 4 |
248 |
| 2022 | Atlanta United FC |
29 | 6 |
7 | 4 |
396 |
Superliga — 7G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
23 | 4 |
0 | 0 |
299 |
| 2019 | CA Vélez Sarsfield |
17 | 3 |
2 | 2 |
247 |
Libertadores — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Botafogo de... |
7 | 2 |
0 | 2 |
267 |
| 2021 | CA Vélez Sarsfield |
6 | 2 |
0 | 1 |
218 |
Liga Profesional (- 23/24) — 4G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Vélez Sarsfield |
20 | 4 |
4 | 1 |
410 |
Copa Sudamericana — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
8 | 4 |
1 | 1 |
133 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Vélez Sarsfield |
12 | 3 |
2 | 0 |
218 |
Copa Maradona — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
5 | 2 |
0 | 1 |
121 |
Ligue 1 — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Olympique Lyon |
17 | 1 |
5 | 3 |
949 |
Europa League — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Olympique Lyon |
4 | 1 |
0 | 0 |
261 |
Série A — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Botafogo de... |
17 | 1 |
2 | 1 |
1 261 |
MLS Cup Playoffs — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Atlanta United FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Leagues Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Atlanta United FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
US Open Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Atlanta United FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Atlanta United FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
126 |
Copa Maradona - Compl. — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
3 | 1 |
0 | 0 |
148 |
Copa Superliga (-19/20) — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | CA Vélez Sarsfield |
4 | 1 |
0 | 1 |
303 |
LaLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Atlético de Madrid |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FIFA Intercontinental Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Vélez Sarsfield |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz łydki |
17.05.2024 |
24.05.2024 |
8 |
2 |
| 22/23 |
Calf problems |
10.04.2023 |
20.04.2023 |
11 |
1 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
17.07.2025 |
Botafogo |
→ |
Atlético Madrid |
Transfer |
25M € |
| 24/25 |
30.06.2025 |
Olympique Lyon |
→ |
Botafogo |
Powrót z wyp. |
25M € |
| 24/25 |
15.01.2025 |
Botafogo |
→ |
Olympique Lyon |
Wypożyczenie |
27M € |
| 24/25 |
10.07.2024 |
Atlanta |
→ |
Botafogo |
Transfer |
27M € |
| 21/22 |
09.02.2022 |
Vélez Sarsfield |
→ |
Atlanta |
Transfer |
20M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Vélez U20 |
→ |
Vélez Sarsfield |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Thiago Almada?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.