Thomas Kaminski
⚽ Bramkarz 🏟️ Charlton Athletic 🏳️ Belgium Poland
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Charlton Athletic | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Luton Town | 2 | 88 | 0 | 0 |
| Blackburn Rovers | 3 | 135 | 0 | 1 |
| Blackburn Rovers U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| KAA Gent | 3 | 69 | 0 | 1 |
| KV Kortrijk | 3 | 107 | 0 | 1 |
| FC Copenhagen | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Anorthosis Famagusta | 1 | 30 | 0 | 0 |
| RSC Anderlecht | 3 | 111 | 0 | 0 |
| Oud-Heverlee Leuven | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Beerschot AC (-2013) | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Germinal Beerschot Antwerpen | 3 | 87 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
172 | 0 | 1 |
14 | 0 | 14 667 |
| FA Cup |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| EFL Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Premier League |
38 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 406 |
| Premier League 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| JPL |
280 | 0 | 1 |
13 | 0 | 15 521 |
| Europa League |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 720 |
| Croky Cup |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 840 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| JPL Play-Offs I |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 964 |
| JPL Playoff II |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 340 |
| Superliga |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| DBU Pokalen |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| Meisterrunde |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 855 |
| Protathlima ML |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 800 |
| Pro L. Supercup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Cofidis Cup |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 870 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 0G / 172M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Charlton Athletic |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 24/25 | Luton Town |
45 | 0 |
0 | 3 |
3 991 |
| 22/23 | Blackburn Rovers |
36 | 0 |
0 | 3 |
2 520 |
| 21/22 | Blackburn Rovers |
44 | 0 |
1 | 4 |
3 926 |
| 20/21 | Blackburn Rovers |
43 | 0 |
0 | 4 |
3 870 |
FA Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Luton Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Luton Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Blackburn Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Luton Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Blackburn Rovers |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Premier League — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Luton Town |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 406 |
Premier League 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Blackburn Rovers U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
JPL — 0G / 280M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | KAA Gent |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | KAA Gent |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 560 |
| 18/19 | KAA Gent |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 18/19 | KV Kortrijk |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 17/18 | KV Kortrijk |
30 | 0 |
0 | 4 |
2 700 |
| 16/17 | KV Kortrijk |
30 | 0 |
1 | 4 |
1 980 |
| 14/15 | RSC Anderlecht |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
29 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
30 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Oud-Heverlee Leuven |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 890 |
| 11/12 | Beerschot AC (-2013) |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Germinal... |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 430 |
| 09/10 | Germinal... |
29 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Germinal... |
11 | 0 |
0 | 0 |
91 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | KAA Gent |
8 | 0 |
1 | 0 |
720 |
Croky Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | KAA Gent |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | KAA Gent |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 18/19 | KV Kortrijk |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | KV Kortrijk |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | KV Kortrijk |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | KAA Gent |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
JPL Play-Offs I — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KAA Gent |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
10 | 0 |
0 | 0 |
64 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | KV Kortrijk |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | KV Kortrijk |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 11/12 | Oud-Heverlee Leuven |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | Germinal... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | Germinal... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Superliga — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Copenhagen |
30 | 0 |
0 | 0 |
180 |
DBU Pokalen — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Copenhagen |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
Meisterrunde — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Anorthosis Famagusta |
10 | 0 |
0 | 0 |
855 |
Protathlima ML — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Anorthosis Famagusta |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
Pro L. Supercup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | RSC Anderlecht |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
6 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | RSC Anderlecht |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
6 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 11/12 | Oud-Heverlee Leuven |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Germinal... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | Germinal... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz kostki |
22.01.2023 |
18.03.2023 |
56 |
12 |
| 20/21 |
Groin strain |
25.10.2020 |
09.11.2020 |
16 |
4 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Luton |
→ |
Charlton |
Transfer |
1.8M € |
| 23/24 |
03.08.2023 |
Blackburn |
→ |
Luton |
Transfer |
2.2M € |
| 20/21 |
26.08.2020 |
KAA Gent |
→ |
Blackburn |
Transfer |
2.4M € |
| 18/19 |
07.01.2019 |
KV Kortrijk |
→ |
KAA Gent |
Transfer |
1.5M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
RSC Anderlecht |
→ |
KV Kortrijk |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
FC Copenhagen |
→ |
RSC Anderlecht |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
03.08.2015 |
RSC Anderlecht |
→ |
FC Copenhagen |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Anorthosis |
→ |
RSC Anderlecht |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 14/15 |
31.08.2014 |
RSC Anderlecht |
→ |
Anorthosis |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
OH Leuven |
→ |
RSC Anderlecht |
Transfer |
1.2M € |
| 11/12 |
01.08.2011 |
Beerschot AC |
→ |
OH Leuven |
Transfer |
1M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
KAA Gent U19 |
→ |
Germ. Beerschot |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Thomas Kaminski?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.