Thomas Müller
⚽ Napastnik 🏟️ Vancouver Whitecaps FC 🏳️ Niemcy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Bayern Munich | 20 | 800 | 250 | 276 |
| FC Bayern Munich U19 | 2 | 53 | 26 | 0 |
| FC Bayern Munich II | 2 | 35 | 16 | 5 |
| Vancouver Whitecaps FC | 1 | 2 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Bundesliga |
529 | 150 | 211 |
26 | 0 | 5 185 |
| Champions League |
173 | 57 | 34 |
9 | 1 | 3 548 |
| DFB-Pokal |
74 | 36 | 27 |
5 | 0 | 2 166 |
| U19-Bundesliga S/SW |
50 | 24 | 0 |
3 | 0 | 454 |
| 3. Liga |
32 | 15 | 5 |
1 | 0 | 188 |
| DFL-Supercup |
12 | 5 | 1 |
0 | 0 | 430 |
| Club World Cup |
8 | 2 | 2 |
0 | 0 | 100 |
| U19-Champ. |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 118 |
| MLS |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 119 |
| Regionalliga Süd |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 154 |
| UEFA Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Bundesliga — 150G / 529M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bayern Munich |
34 | 1 |
4 | 3 |
1 218 |
| 23/24 | Bayern Munich |
34 | 5 |
11 | 0 |
333 |
| 22/23 | Bayern Munich |
27 | 7 |
8 | 0 |
238 |
| 21/22 | Bayern Munich |
32 | 8 |
21 | 0 |
322 |
| 20/21 | Bayern Munich |
32 | 11 |
21 | 0 |
244 |
| 19/20 | Bayern Munich |
33 | 8 |
21 | 5 |
283 |
| 18/19 | Bayern Munich |
34 | 6 |
12 | 1 |
398 |
| 17/18 | Bayern Munich |
30 | 8 |
16 | 4 |
246 |
| 16/17 | Bayern Munich |
31 | 5 |
15 | 0 |
453 |
| 15/16 | Bayern Munich |
34 | 20 |
7 | 4 |
117 |
| 14/15 | Bayern Munich |
33 | 13 |
14 | 1 |
183 |
| 13/14 | Bayern Munich |
33 | 13 |
11 | 2 |
167 |
| 12/13 | Bayern Munich |
30 | 13 |
13 | 0 |
161 |
| 11/12 | Bayern Munich |
34 | 7 |
13 | 1 |
386 |
| 10/11 | Bayern Munich |
34 | 12 |
13 | 2 |
233 |
| 09/10 | Bayern Munich |
34 | 13 |
11 | 3 |
203 |
| 08/09 | Bayern Munich |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 57G / 173M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bayern Munich |
14 | 3 |
1 | 1 |
123 |
| 23/24 | Bayern Munich |
12 | 1 |
1 | 0 |
424 |
| 22/23 | Bayern Munich |
8 | 1 |
1 | 0 |
363 |
| 21/22 | Bayern Munich |
10 | 4 |
4 | 0 |
195 |
| 20/21 | Bayern Munich |
9 | 2 |
3 | 2 |
316 |
| 19/20 | Bayern Munich |
11 | 4 |
3 | 1 |
177 |
| 18/19 | Bayern Munich |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Bayern Munich |
10 | 3 |
2 | 1 |
245 |
| 16/17 | Bayern Munich |
10 | 3 |
0 | 0 |
154 |
| 15/16 | Bayern Munich |
12 | 8 |
3 | 1 |
116 |
| 14/15 | Bayern Munich |
12 | 7 |
3 | 0 |
111 |
| 13/14 | Bayern Munich |
12 | 5 |
1 | 0 |
142 |
| 12/13 | Bayern Munich |
13 | 8 |
2 | 1 |
131 |
| 11/12 | Bayern Munich |
13 | 2 |
2 | 2 |
359 |
| 10/11 | Bayern Munich |
8 | 3 |
4 | 0 |
207 |
| 09/10 | Bayern Munich |
12 | 2 |
3 | 0 |
467 |
| 08/09 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
18 |
DFB-Pokal — 36G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bayern Munich |
3 | 2 |
1 | 0 |
68 |
| 23/24 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Bayern Munich |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 21/22 | Bayern Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Bayern Munich |
2 | 1 |
0 | 0 |
181 |
| 19/20 | Bayern Munich |
6 | 2 |
2 | 0 |
232 |
| 18/19 | Bayern Munich |
6 | 3 |
2 | 0 |
148 |
| 17/18 | Bayern Munich |
5 | 4 |
0 | 0 |
91 |
| 16/17 | Bayern Munich |
5 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 15/16 | Bayern Munich |
6 | 4 |
3 | 1 |
117 |
| 14/15 | Bayern Munich |
5 | 1 |
1 | 1 |
385 |
| 13/14 | Bayern Munich |
6 | 8 |
2 | 1 |
58 |
| 12/13 | Bayern Munich |
6 | 1 |
2 | 1 |
338 |
| 11/12 | Bayern Munich |
5 | 2 |
4 | 0 |
196 |
| 10/11 | Bayern Munich |
5 | 3 |
2 | 0 |
146 |
| 09/10 | Bayern Munich |
6 | 4 |
2 | 0 |
116 |
| 08/09 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19-Bundesliga S/SW — 24G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Bayern Munich U19 |
26 | 18 |
0 | 2 |
126 |
| 06/07 | FC Bayern Munich U19 |
24 | 6 |
0 | 1 |
328 |
3. Liga — 15G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Bayern Munich II |
32 | 15 |
5 | 1 |
188 |
DFL-Supercup — 5G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
73 |
| 20/21 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bayern Munich |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
87 |
| 15/16 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Bayern Munich |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Club World Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Bayern Munich |
5 | 2 |
2 | 0 |
100 |
| 2021 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Bayern Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19-Champ. — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | FC Bayern Munich U19 |
3 | 2 |
0 | 0 |
118 |
MLS — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vancouver... |
2 | 1 |
0 | 0 |
119 |
Regionalliga Süd — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Bayern Munich II |
3 | 1 |
0 | 0 |
154 |
UEFA Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Bayern Munich |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Adductor injury |
25.09.2023 |
29.09.2023 |
5 |
1 |
| 22/23 |
Hip problems |
27.10.2022 |
17.11.2022 |
22 |
6 |
| 22/23 |
Stomach flu |
20.10.2022 |
24.10.2022 |
5 |
1 |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
13.10.2022 |
17.10.2022 |
5 |
1 |
| 22/23 |
cold |
06.10.2022 |
10.10.2022 |
5 |
1 |
| 22/23 |
Koronawirus |
01.10.2022 |
06.10.2022 |
6 |
1 |
| 21/22 |
cold |
25.04.2022 |
02.05.2022 |
8 |
1 |
| 21/22 |
Koronawirus |
21.02.2022 |
28.02.2022 |
8 |
1 |
| 21/22 |
Adductor pain |
02.09.2021 |
06.09.2021 |
5 |
1 |
| 20/21 |
Koronawirus |
11.02.2021 |
25.02.2021 |
15 |
4 |
| 17/18 |
Odpoczynek |
31.05.2018 |
04.06.2018 |
5 |
1 |
| 17/18 |
Odpoczynek |
12.03.2018 |
12.03.2018 |
1 |
0 |
| 17/18 |
Thigh problems |
05.02.2018 |
08.02.2018 |
4 |
1 |
| 17/18 |
Naderwanie mięśnia |
23.10.2017 |
27.11.2017 |
36 |
9 |
| 17/18 |
Thumb injury |
05.06.2017 |
03.07.2017 |
29 |
7 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
06.08.2025 |
Bayern Munich |
→ |
Vancouver |
Transfer |
6M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
FC Bayern II |
→ |
Bayern Munich |
Transfer |
750k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
FC Bayern U19 |
→ |
FC Bayern II |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
FC Bayern U17 |
→ |
FC Bayern U19 |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
B. München Yth. |
→ |
FC Bayern U17 |
Transfer |
— |
| 00/01 |
01.07.2000 |
TSV Pähl Yth. |
→ |
B. München Yth. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Thomas Müller?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.