Tiago Pagnussat
⚽ Obrońca 🏟️ Vila Nova Futebol Clube 🏳️ Brazil Italy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cerezo Osaka | 2 | 30 | 8 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 4 | 129 | 8 | 3 |
| SER Caxias do Sul (RS) | 3 | 69 | 8 | 0 |
| Ceará Sporting Club | 2 | 103 | 6 | 1 |
| Avaí FC | 1 | 46 | 4 | 2 |
| Clube Atlético Mineiro | 3 | 96 | 4 | 0 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 1 | 14 | 3 | 0 |
| Vila Nova Futebol Clube (GO) | 1 | 41 | 2 | 0 |
| Nagoya Grampus | 1 | 39 | 0 | 0 |
| CA Lanús | 2 | 34 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
137 | 8 | 0 |
20 | 0 | 5 571 |
| Série C |
44 | 7 | 0 |
8 | 0 | 1 535 |
| Série B |
108 | 6 | 5 |
21 | 1 | 4 280 |
| J1 League |
46 | 4 | 0 |
4 | 1 | 281 |
| Copa do Brasil |
30 | 3 | 0 |
5 | 0 | 605 |
| AFC Champions League |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 135 |
| Campeonato Paulista |
14 | 3 | 0 |
2 | 0 | 334 |
| Campeonato Cearense - Group |
9 | 2 | 0 |
0 | 0 | 623 |
| Campeonato Baiano |
15 | 2 | 0 |
4 | 1 | 1 253 |
| Campeonato Goiano |
14 | 1 | 0 |
4 | 0 | 1 008 |
| Copa do Nordeste |
24 | 1 | 0 |
6 | 0 | 513 |
| Emperor's Cup |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Libertadores |
11 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Gauchão - 2º Turno |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Copa Verde |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Catarinense |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
18 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| J. League Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga |
25 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Mineiro |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 8G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
29 | 1 |
0 | 8 |
2 477 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
25 | 2 |
0 | 4 |
881 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
35 | 2 |
0 | 8 |
1 538 |
| 2016 | Clube Atlético... |
11 | 1 |
0 | 0 |
450 |
| 2015 | Clube Atlético... |
28 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube Atlético... |
9 | 2 |
0 | 0 |
225 |
Série C — 7G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | SER Caxias do Sul... |
9 | 2 |
0 | 2 |
405 |
| 2013 | SER Caxias do Sul... |
19 | 4 |
0 | 4 |
428 |
| 2012 | SER Caxias do Sul... |
16 | 1 |
0 | 2 |
702 |
Série B — 6G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
22 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2024 | Avaí FC |
35 | 4 |
2 | 10 |
743 |
| 2023 | Ceará Sporting Club |
30 | 1 |
1 | 2 |
1 679 |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
21 | 1 |
2 | 5 |
1 858 |
J1 League — 4G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Nagoya Grampus |
28 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Cerezo Osaka |
18 | 4 |
0 | 3 |
281 |
Copa do Brasil — 3G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
4 | 1 |
0 | 1 |
315 |
| 2023 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
9 | 2 |
0 | 2 |
290 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube Atlético... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC Champions League — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Cerezo Osaka |
6 | 3 |
0 | 1 |
135 |
Campeonato Paulista — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Guarani Futebol... |
14 | 3 |
0 | 2 |
334 |
Campeonato Cearense - Group — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
5 | 1 |
0 | 0 |
353 |
Campeonato Baiano — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
10 | 1 |
0 | 3 |
900 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
5 | 1 |
0 | 1 |
353 |
Campeonato Goiano — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
14 | 1 |
0 | 4 |
1 008 |
Copa do Nordeste — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
6 | 1 |
0 | 1 |
513 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Emperor's Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Nagoya Grampus |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Cerezo Osaka |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Libertadores — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Clube Atlético... |
8 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Clube Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - 2º Turno — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | SER Caxias do Sul... |
5 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Copa Verde — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Catarinense — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Avaí FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J. League Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Nagoya Grampus |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Cerezo Osaka |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Lanús |
9 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Lanús |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Lanús |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Clube Atlético... |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Clube Atlético... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Clube Atlético... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | SER Caxias do Sul... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | SER Caxias do Sul... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | SER Caxias do Sul... |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2012 | SER Caxias do Sul... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho - Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | SER Caxias do Sul... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Avaí FC |
→ |
Vila Nova FC |
Transfer |
200k € |
| 23/24 |
10.01.2024 |
Ceará SC |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
10.01.2023 |
Cerezo Osaka |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Nagoya Grampus |
→ |
Cerezo Osaka |
Powrót z wyp. |
450k € |
| 21/22 |
31.01.2022 |
Cerezo Osaka |
→ |
Nagoya Grampus |
Wypożyczenie |
500k € |
| 20/21 |
02.04.2021 |
Ceará SC |
→ |
Cerezo Osaka |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
03.03.2021 |
EC Bahia |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
30.11.2020 |
Ceará SC |
→ |
EC Bahia |
Powrót z wyp. |
450k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
EC Bahia |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
450k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Lanús |
→ |
EC Bahia |
Powrót z wyp. |
450k € |
| 18/19 |
24.01.2019 |
EC Bahia |
→ |
Lanús |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Atlético-MG |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
1.5M € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
EC Bahia |
→ |
Atlético-MG |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 16/17 |
22.07.2016 |
Atlético-MG |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
750k € |
| 14/15 |
19.08.2014 |
Caxias-RS |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.05.2013 |
Guarani |
→ |
Caxias-RS |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Caxias-RS |
→ |
Guarani |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.11.2011 |
Vila Aurora |
→ |
Caxias-RS |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Criciúma EC |
→ |
Vila Aurora |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.06.2011 |
Vila Aurora |
→ |
Criciúma EC |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
02.01.2011 |
Criciúma EC |
→ |
Vila Aurora |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tiago Pagnussat?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.