Tiago Volpi
⚽ Bramkarz 🏟️ Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Toluca | 5 | 108 | 0 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 1 | 40 | 0 | 0 |
| São Paulo Futebol Clube | 4 | 210 | 0 | 0 |
| Querétaro FC | 6 | 164 | 0 | 0 |
| Figueirense Futebol Clube | 3 | 127 | 0 | 0 |
| Esporte Clube São José (RS) | 3 | 46 | 0 | 0 |
| Luverdense EC (MT) | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
102 | 0 | 0 |
3 | 0 | 9 180 |
| Liguilla Apertura |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 990 |
| Liga MX Apertura |
116 | 0 | 0 |
9 | 0 | 10 406 |
| Liguilla Clausura |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| CONCACAF Champions Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Série A |
186 | 0 | 0 |
9 | 0 | 15 660 |
| Copa Sudamericana |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Copa do Brasil |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 920 |
| Campeonato Gaúcho |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Leagues Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Campeonato Paulista |
43 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 150 |
| Libertadores |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 409 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Catarinense |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 530 |
| Série B |
35 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 385 |
| Gauchão - Fase Final |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 472 |
| Gauchão - 2º Turno |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 702 |
| Série C |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 943 |
| Copa MX Apertura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Copa MX Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| CONCACAF CL |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 0G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 17/18 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 16/17 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 15/16 | Querétaro FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 14/15 | Querétaro FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Liguilla Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 18/19 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Apertura — 0G / 116M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 18/19 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 17/18 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 16/17 | Querétaro FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 15/16 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 496 |
Liguilla Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Série A — 0G / 186M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Grêmio Foot-Ball... |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
| 2022 | São Paulo Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 2020 | São Paulo Futebol... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 2019 | São Paulo Futebol... |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 2014 | Figueirense... |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 330 |
| 2012 | Figueirense... |
12 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Grêmio Foot-Ball... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2022 | São Paulo Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2020 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa do Brasil — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2020 | São Paulo Futebol... |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 2019 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Figueirense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2013 | Figueirense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2011 | Esporte Clube São... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Grêmio Foot-Ball... |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2012 | Esporte Clube São... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2011 | Esporte Clube São... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Esporte Clube São... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | São Paulo Futebol... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Campeonato Paulista — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | São Paulo Futebol... |
11 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2020 | São Paulo Futebol... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2019 | São Paulo Futebol... |
12 | 0 |
0 | 1 |
990 |
Libertadores — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2020 | São Paulo Futebol... |
6 | 0 |
0 | 0 |
509 |
| 2019 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Catarinense — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Figueirense... |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 2013 | Figueirense... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Figueirense... |
35 | 0 |
0 | 1 |
2 385 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Esporte Clube São... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2011 | Esporte Clube São... |
2 | 0 |
0 | 1 |
112 |
| 2010 | Esporte Clube São... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Esporte Clube São... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2011 | Esporte Clube São... |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Esporte Clube São... |
6 | 0 |
0 | 0 |
252 |
Série C — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Luverdense EC (MT) |
11 | 0 |
0 | 1 |
943 |
Copa MX Apertura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Querétaro FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Copa MX Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Querétaro FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
CONCACAF CL — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Querétaro FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
27.01.2025 |
Toluca |
→ |
Grêmio |
Transfer |
1M € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
São Paulo |
→ |
Toluca |
Transfer |
2.5M € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Querétaro FC |
→ |
São Paulo |
Transfer |
3M € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
São Paulo |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
3M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Querétaro FC |
→ |
São Paulo |
Wypożyczenie |
3M € |
| 14/15 |
14.01.2015 |
Figueirense FC |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.05.2012 |
EC São José |
→ |
Figueirense FC |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Luverdense-MT |
→ |
EC São José |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.05.2011 |
EC São José |
→ |
Luverdense-MT |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Fluminense U20 |
→ |
EC São José |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
São José-RS U20 |
→ |
Fluminense U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tiago Volpi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.