Titi
⚽ Obrońca 🏟️ Goiás EC 🏳️ Brazil Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Christian Chagas Tarouco |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.03.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Pelotas, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Italy |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Goiás EC |
| 📅 | Dołączył | 10.06.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.11.2025 |
| 🤝 | Agent | Lipatin Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Esporte Clube Bahia | 5 | 273 | 10 | 1 |
| Kasimpasa | 2 | 73 | 10 | 0 |
| Fortaleza Esporte Clube | 5 | 288 | 6 | 5 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 2 | 80 | 2 | 1 |
| Göztepe | 3 | 105 | 1 | 4 |
| Bursaspor | 1 | 37 | 1 | 1 |
| Goiás EC | 1 | 14 | 0 | 1 |
| Clube Náutico Capibaribe | 1 | 7 | 0 | 1 |
| Sport Club Internacional | 2 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Süper Lig |
194 | 11 | 5 |
29 | 1 | 5 400 |
| Série A |
317 | 6 | 4 |
76 | 1 | 7 085 |
| Campeonato Baiano |
75 | 5 | 0 |
16 | 0 | 4 535 |
| Série B |
47 | 2 | 2 |
9 | 0 | 2 655 |
| Copa do Nordeste |
45 | 1 | 1 |
7 | 0 | 463 |
| Campeonato Cearense - Group |
21 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Copa Sudamericana |
33 | 1 | 1 |
4 | 0 | 390 |
| Campeonato Cearense - Finals |
15 | 1 | 0 |
3 | 0 | 540 |
| Türkiye Kupasi |
21 | 1 | 0 |
2 | 1 | 570 |
| Carioca - Taça Rio |
13 | 1 | 0 |
3 | 1 | 613 |
| Copa do Brasil |
56 | 0 | 1 |
8 | 1 | 0 |
| Libertadores |
17 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
15 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
13 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
3 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Süper Lig — 11G / 194M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Göztepe |
33 | 1 |
1 | 1 |
1 147 |
| 19/20 | Göztepe |
32 | 0 |
2 | 6 |
0 |
| 18/19 | Göztepe |
32 | 0 |
1 | 8 |
0 |
| 17/18 | Bursaspor |
31 | 1 |
1 | 7 |
2 783 |
| 16/17 | Kasimpasa |
33 | 6 |
0 | 5 |
495 |
| 15/16 | Kasimpasa |
33 | 3 |
0 | 2 |
975 |
Série A — 6G / 317M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
35 | 1 |
0 | 9 |
2 022 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
34 | 0 |
1 | 11 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
36 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
36 | 2 |
1 | 6 |
1 502 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
33 | 1 |
1 | 8 |
2 121 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
34 | 0 |
0 | 8 |
0 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
34 | 0 |
0 | 12 |
0 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
32 | 2 |
0 | 12 |
1 440 |
| 2010 | Clube de Regatas... |
23 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2008 | Clube Náutico... |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2008 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2007 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 5G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Esporte Clube Bahia |
11 | 2 |
0 | 3 |
495 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
12 | 1 |
0 | 2 |
1 080 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
12 | 1 |
0 | 3 |
1 080 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
21 | 1 |
0 | 3 |
1 880 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
19 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Série B — 2G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
14 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2015 | Esporte Clube Bahia |
12 | 1 |
0 | 5 |
1 080 |
| 2009 | Clube de Regatas... |
21 | 1 |
1 | 4 |
1 575 |
Copa do Nordeste — 1G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
8 | 1 |
1 | 1 |
463 |
| 2015 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
5 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
13 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
4 | 1 |
0 | 2 |
390 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Türkiye Kupasi — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Göztepe |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Göztepe |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Göztepe |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Bursaspor |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Kasimpasa |
6 | 1 |
0 | 1 |
570 |
| 15/16 | Kasimpasa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Clube de Regatas... |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2009 | Clube de Regatas... |
7 | 1 |
0 | 0 |
613 |
Copa do Brasil — 0G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2015 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2010 | Clube de Regatas... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2009 | Clube de Regatas... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Clube de Regatas... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2009 | Clube de Regatas... |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Calf problems |
21.02.2024 |
11.03.2024 |
20 |
4 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
10.06.2025 |
Fortaleza |
→ |
Goiás |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
26.04.2021 |
Göztepe |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
325k € |
| 18/19 |
06.08.2018 |
Bursaspor |
→ |
Göztepe |
Transfer |
1.5M € |
| 17/18 |
10.07.2017 |
Kasimpasa |
→ |
Bursaspor |
Transfer |
2M € |
| 15/16 |
31.07.2015 |
EC Bahia |
→ |
Kasimpasa |
Transfer |
950k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Internacional |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
600k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
EC Bahia |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Internacional |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
600k € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Vasco da Gama |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Internacional |
→ |
Vasco da Gama |
Wypożyczenie |
300k € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Náutico |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 08/09 |
01.09.2008 |
Internacional |
→ |
Náutico |
Wypożyczenie |
200k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Inter U20 |
→ |
Internacional |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Titi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.