Stéphane Ruffier
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 26.09.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bayonne, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 13.01.2021 |
| 🤝 | Agent | Relatives |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AS Saint-Étienne | 9 | 385 | 0 | 2 |
| AS Monaco | 6 | 196 | 0 | 0 |
| Aviron Bayonnais | 1 | 38 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 1 |
487 | 0 | 2 |
20 | 0 | 38 351 |
| Coupe de France |
36 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 540 |
| Europa League |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 980 |
| Coupe de la Ligue |
21 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 740 |
| Europa League Qualifying |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 245 |
| Championnat National |
38 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 420 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 1 — 0G / 487M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | AS Saint-Étienne |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 18/19 | AS Saint-Étienne |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 17/18 | AS Saint-Étienne |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 113 |
| 16/17 | AS Saint-Étienne |
31 | 0 |
0 | 0 |
2 790 |
| 15/16 | AS Saint-Étienne |
38 | 0 |
0 | 4 |
3 420 |
| 14/15 | AS Saint-Étienne |
38 | 0 |
1 | 1 |
3 420 |
| 13/14 | AS Saint-Étienne |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 12/13 | AS Saint-Étienne |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 11/12 | AS Saint-Étienne |
38 | 0 |
1 | 2 |
3 420 |
| 10/11 | AS Monaco |
34 | 0 |
0 | 3 |
2 986 |
| 09/10 | AS Monaco |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 08/09 | AS Monaco |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 07/08 | AS Monaco |
35 | 0 |
0 | 0 |
842 |
| 06/07 | AS Monaco |
32 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de France — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | AS Saint-Étienne |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | AS Saint-Étienne |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 15/16 | AS Saint-Étienne |
4 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | AS Saint-Étienne |
5 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 12/13 | AS Saint-Étienne |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | AS Saint-Étienne |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 10/11 | AS Monaco |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 09/10 | AS Monaco |
6 | 0 |
0 | 1 |
660 |
| 08/09 | AS Monaco |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 07/08 | AS Monaco |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 06/07 | AS Monaco |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 04/05 | AS Monaco |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | AS Saint-Étienne |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | AS Saint-Étienne |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | AS Saint-Étienne |
8 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 14/15 | AS Saint-Étienne |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Coupe de la Ligue — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AS Saint-Étienne |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 17/18 | AS Saint-Étienne |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | AS Saint-Étienne |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | AS Saint-Étienne |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 13/14 | AS Saint-Étienne |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | AS Saint-Étienne |
5 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 11/12 | AS Saint-Étienne |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | AS Monaco |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 09/10 | AS Monaco |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | AS Monaco |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | AS Monaco |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AS Saint-Étienne |
4 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 15/16 | AS Saint-Étienne |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | AS Saint-Étienne |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 13/14 | AS Saint-Étienne |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Championnat National — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Aviron Bayonnais |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
🏳️ Kadra narodowa
3 meczów
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Metacarpal fracture |
23.09.2019 |
18.10.2019 |
26 |
4 |
| 16/17 |
Adductor pain |
14.12.2016 |
08.02.2017 |
57 |
10 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
13.01.2021 |
Saint-Étienne |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 11/12 |
11.07.2011 |
Monaco |
→ |
Saint-Étienne |
Transfer |
8M € |
| 05/06 |
30.06.2006 |
Bayonne |
→ |
Monaco |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 05/06 |
02.07.2005 |
Monaco |
→ |
Bayonne |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Monaco B |
→ |
Monaco |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Monaco U19 |
→ |
Monaco B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Stéphane Ruffier?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.