Tomas Grigar
⚽ Bramkarz 🏟️ FK Viagem Usti nad Labem 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Tomáš Grigar |
| 🎂 | Data urodzenia | 31.01.1983 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Opava, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 192 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FK Viagem Usti nad Labem |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FK Viagem Usti nad Labem | 2 | 40 | 0 | 0 |
| FK Teplice | 16 | 477 | 0 | 1 |
| FK Teplice B | 2 | 3 | 0 | 0 |
| AC Sparta Prague B | 1 | 15 | 0 | 0 |
| AC Sparta Prague | 6 | 68 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| ChNL |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| CFL - Promotion Playoff |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| CFL |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 371 |
| MOL Cup |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| F:L ECL Playoff |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fortuna Liga |
162 | 0 | 0 |
14 | 0 | 11 368 |
| F:L Relegation G |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| F:L RelegationPO |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| F:L EL Playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| HET Liga |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 910 |
| JL - Championship |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| ePojisteni.cz Li |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 340 |
| Juniorska liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Synot Liga |
51 | 0 | 1 |
3 | 0 | 4 167 |
| Pohar FACR |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 358 |
| Gambrinus Liga |
207 | 0 | 0 |
9 | 0 | 14 003 |
| Pohar C. posty |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ondrasovka Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Pohar CMFS |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| 2. CFL |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| Champions League Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Champions League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
ChNL — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FK Viagem Usti... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
CFL - Promotion Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Viagem Usti... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
CFL — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Viagem Usti... |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 371 |
MOL Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Viagem Usti... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 21/22 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L ECL Playoff — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FK Teplice |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fortuna Liga — 0G / 162M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FK Teplice |
25 | 0 |
0 | 3 |
1 874 |
| 22/23 | FK Teplice |
29 | 0 |
0 | 3 |
1 709 |
| 21/22 | FK Teplice |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
| 20/21 | FK Teplice |
24 | 0 |
0 | 3 |
1 485 |
| 19/20 | FK Teplice |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 18/19 | FK Teplice |
24 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
F:L Relegation G — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FK Teplice |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
F:L RelegationPO — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
F:L EL Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
HET Liga — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FK Teplice |
23 | 0 |
0 | 1 |
910 |
JL - Championship — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FK Teplice B |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
ePojisteni.cz Li — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FK Teplice |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
Juniorska liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FK Teplice B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Synot Liga — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Teplice |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 467 |
| 14/15 | FK Teplice |
31 | 0 |
1 | 2 |
2 700 |
Pohar FACR — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Teplice |
6 | 0 |
0 | 0 |
358 |
Gambrinus Liga — 0G / 207M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Teplice |
25 | 0 |
0 | 3 |
2 089 |
| 12/13 | FK Teplice |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 11/12 | FK Teplice |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 10/11 | FK Teplice |
27 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 09/10 | FK Teplice |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 08/09 | FK Teplice |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 07/08 | AC Sparta Prague |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 06/07 | AC Sparta Prague |
13 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | AC Sparta Prague |
12 | 0 |
0 | 1 |
124 |
| 04/05 | AC Sparta Prague |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | AC Sparta Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ondrasovka Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Teplice |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 10/11 | FK Teplice |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Pohar CMFS — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FK Teplice |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
2. CFL — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | AC Sparta Prague B |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Champions League Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | AC Sparta Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | AC Sparta Prague |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 06/07 | AC Sparta Prague |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | AC Sparta Prague |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz mięśniowy |
17.02.2024 |
29.03.2024 |
42 |
6 |
| 20/21 |
muscle stiffness |
15.11.2020 |
31.12.2020 |
47 |
7 |
| 18/19 |
Problemy mięśniowe |
10.09.2018 |
25.09.2018 |
16 |
2 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
29.09.2017 |
05.11.2017 |
38 |
6 |
| 16/17 |
Groin strain |
01.03.2017 |
20.03.2017 |
20 |
3 |
| 16/17 |
Groin strain |
01.03.2017 |
20.03.2017 |
20 |
3 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Teplice |
→ |
Viagem Usti n/L |
Transfer |
25k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Sparta Prague B |
→ |
Teplice |
Transfer |
350k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Sparta Prague |
→ |
Sparta Prague B |
Transfer |
850k € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Vitkovice |
→ |
Sparta Prague |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Vitkovice U19 |
→ |
Vitkovice |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Vitkovice Yth. |
→ |
Vitkovice U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tomas Grigar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.