Tomas Poznar
⚽ Napastnik 🏟️ FC Zlin 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Tomáš Poznar |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.09.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Zlín, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 194 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Zlin |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | JM Management,s.r.o. |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Fastav Zlin | 9 | 207 | 66 | 17 |
| Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 3 | 63 | 14 | 6 |
| FC Tescoma Zlin | 3 | 56 | 13 | 0 |
| FC Zlin | 2 | 39 | 9 | 4 |
| Spartak Trnava | 2 | 31 | 4 | 0 |
| FC Banik Ostrava | 1 | 32 | 4 | 1 |
| FC Vitkovice | 1 | 16 | 3 | 0 |
| Dynamo Malzenice | 1 | 2 | 1 | 2 |
| FC Banik Ostrava B | 1 | 1 | 1 | 0 |
| FC Viktoria Plzen | 1 | 30 | 1 | 1 |
| Spartak Trnava B | 1 | 5 | 1 | 0 |
| FC Viktoria Plzen B | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Fortuna Liga |
92 | 27 | 8 |
20 | 0 | 1 149 |
| FNL |
62 | 22 | 7 |
12 | 0 | 714 |
| 2. CFL |
72 | 16 | 0 |
11 | 0 | 841 |
| Fortuna 1 Liga |
48 | 10 | 4 |
6 | 0 | 391 |
| ChNL |
29 | 7 | 3 |
6 | 0 | 309 |
| Synot Liga |
28 | 7 | 0 |
2 | 0 | 337 |
| MOL Cup |
19 | 6 | 2 |
2 | 0 | 627 |
| F:L Relegation G |
3 | 3 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| HET Liga |
28 | 3 | 1 |
2 | 0 | 576 |
| Ekstraklasa |
11 | 2 | 2 |
4 | 0 | 324 |
| F:L EL Playoff |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 180 |
| ePojisteni.cz Li |
27 | 2 | 0 |
0 | 0 | 221 |
| Corgon Liga |
10 | 2 | 0 |
1 | 0 | 173 |
| Chance Liga |
7 | 1 | 1 |
1 | 0 | 275 |
| Nike Liga - Champ. G. |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 185 |
| Slovnaft Cup |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 124 |
| MONACObet liga |
2 | 1 | 2 |
0 | 0 | 111 |
| Puchar Polski |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 195 |
| Baraze o udzial w Ekstraklasie |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 98 |
| Juniorska liga |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| II. Liga |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Niké Liga |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Fortuna Liga — 27G / 92M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Fastav Zlin |
18 | 6 |
2 | 5 |
269 |
| 20/21 | FC Fastav Zlin |
31 | 9 |
2 | 6 |
294 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
25 | 6 |
1 | 5 |
347 |
| 18/19 | FC Fastav Zlin |
18 | 6 |
3 | 4 |
239 |
FNL — 22G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Fastav Zlin |
28 | 13 |
3 | 5 |
145 |
| 13/14 | FC Fastav Zlin |
16 | 4 |
2 | 4 |
299 |
| 12/13 | FC Fastav Zlin |
18 | 5 |
2 | 3 |
270 |
2. CFL — 16G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Tescoma Zlin |
29 | 8 |
0 | 6 |
306 |
| 10/11 | FC Tescoma Zlin |
22 | 5 |
0 | 4 |
256 |
| 09/10 | FC Tescoma Zlin |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Vitkovice |
16 | 3 |
0 | 1 |
279 |
Fortuna 1 Liga — 10G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Bruk-Bet... |
16 | 2 |
1 | 2 |
145 |
| 22/23 | Bruk-Bet... |
32 | 8 |
3 | 4 |
246 |
ChNL — 7G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Zlin |
29 | 7 |
3 | 6 |
309 |
Synot Liga — 7G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Fastav Zlin |
28 | 7 |
0 | 2 |
337 |
MOL Cup — 6G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Zlin |
2 | 1 |
0 | 0 |
86 |
| 21/22 | FC Fastav Zlin |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | FC Fastav Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
2 | 1 |
0 | 1 |
57 |
| 18/19 | FC Fastav Zlin |
1 | 1 |
0 | 0 |
61 |
| 17/18 | FC Banik Ostrava |
4 | 1 |
0 | 0 |
235 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
2 | 1 |
1 | 0 |
119 |
| 15/16 | FC Fastav Zlin |
3 | 1 |
0 | 0 |
69 |
F:L Relegation G — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
3 | 3 |
0 | 0 |
90 |
HET Liga — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Banik Ostrava |
28 | 3 |
1 | 2 |
576 |
Ekstraklasa — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Bruk-Bet... |
11 | 2 |
2 | 4 |
324 |
F:L EL Playoff — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Fastav Zlin |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
ePojisteni.cz Li — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
22 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Fastav Zlin |
5 | 2 |
0 | 0 |
221 |
Corgon Liga — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spartak Trnava |
10 | 2 |
0 | 1 |
173 |
Chance Liga — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zlin |
7 | 1 |
1 | 1 |
275 |
Nike Liga - Champ. G. — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Spartak Trnava |
10 | 1 |
0 | 0 |
185 |
Slovnaft Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Spartak Trnava |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Spartak Trnava |
2 | 1 |
0 | 0 |
124 |
MONACObet liga — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Dynamo Malzenice |
2 | 1 |
2 | 0 |
111 |
Puchar Polski — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Bruk-Bet... |
2 | 1 |
0 | 0 |
195 |
Baraze o udzial w Ekstraklasie — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Bruk-Bet... |
2 | 1 |
0 | 1 |
98 |
Juniorska liga — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Banik Ostrava B |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen B |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
II. Liga — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spartak Trnava B |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
Niké Liga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Spartak Trnava |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Fastav Zlin |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Fastav Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz mięśniowy |
01.02.2022 |
01.03.2022 |
29 |
5 |
| 20/21 |
Quarantine |
14.01.2021 |
22.01.2021 |
9 |
1 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Spartak Trnava |
→ |
Zlin |
Transfer |
75k € |
| 23/24 |
10.01.2024 |
Nieciecza |
→ |
Spartak Trnava |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
28.02.2022 |
Fastav Zlin |
→ |
Nieciecza |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Viktoria Plzen |
→ |
Fastav Zlin |
Transfer |
450k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Fastav Zlin |
→ |
Viktoria Plzen |
Powrót z wyp. |
450k € |
| 18/19 |
18.07.2018 |
Viktoria Plzen |
→ |
Fastav Zlin |
Wypożyczenie |
300k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Banik Ostrava |
→ |
Viktoria Plzen |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Viktoria Plzen |
→ |
Banik Ostrava |
Wypożyczenie |
400k € |
| 16/17 |
30.08.2016 |
Fastav Zlin |
→ |
Viktoria Plzen |
Transfer |
450k € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Spartak Trnava |
→ |
Fastav Zlin |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 13/14 |
03.09.2013 |
Fastav Zlin |
→ |
Spartak Trnava |
Wypożyczenie |
300k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Tescoma Zlin B |
→ |
Tescoma Zlin |
Transfer |
150k € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Vitkovice |
→ |
Tescoma Zlin B |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 08/09 |
17.07.2008 |
Tescoma Zlin B |
→ |
Vitkovice |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Zlin U19 |
→ |
Tescoma Zlin B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tomas Poznar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.