Tomas Vondrasek
⚽ Obrońca 🏟️ FK Viagem Usti nad Labem 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Tomáš Vondrášek |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.10.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Sokolov, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 176 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FK Viagem Usti nad Labem |
| 📅 | Dołączył | 02.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FK Teplice | 16 | 404 | 25 | 34 |
| FK Dukla Prague | 2 | 52 | 3 | 2 |
| FK Viagem Usti nad Labem | 1 | 7 | 2 | 1 |
| FK Teplice B | 3 | 7 | 1 | 0 |
| FK Usti nad Labem | 1 | 7 | 1 | 0 |
| FK Banik Sokolov | 1 | 7 | 1 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Gambrinus Liga |
121 | 10 | 7 |
16 | 0 | 4 316 |
| Fortuna Liga |
127 | 5 | 13 |
21 | 2 | 7 222 |
| Synot Liga |
52 | 3 | 5 |
5 | 0 | 602 |
| ChNL |
6 | 2 | 1 |
2 | 0 | 258 |
| MOL Cup |
23 | 2 | 3 |
2 | 0 | 428 |
| FNL |
23 | 2 | 1 |
7 | 0 | 577 |
| 2. CFL |
14 | 2 | 1 |
1 | 0 | 981 |
| Chance Liga |
23 | 1 | 1 |
3 | 0 | 1 793 |
| F:L Relegation G |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 225 |
| HET Liga |
25 | 1 | 3 |
3 | 0 | 2 250 |
| ePojisteni.cz Li |
29 | 1 | 1 |
5 | 0 | 2 533 |
| Juniorska liga |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 327 |
| Ondrasovka Cup |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 119 |
| Europa League Qualifying |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 121 |
| Chance Liga Relegation Gr. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CFL |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| F:L RelegationPO |
2 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| F:L EL Playoff |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UI Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Gambrinus Liga — 10G / 121M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Teplice |
13 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 12/13 | FK Teplice |
22 | 1 |
0 | 4 |
1 665 |
| 11/12 | FK Teplice |
25 | 1 |
2 | 3 |
1 894 |
| 10/11 | FK Teplice |
28 | 5 |
3 | 4 |
334 |
| 09/10 | FK Teplice |
22 | 3 |
2 | 1 |
423 |
| 08/09 | FK Teplice |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fortuna Liga — 5G / 127M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Teplice |
20 | 1 |
1 | 2 |
1 539 |
| 21/22 | FK Teplice |
26 | 1 |
3 | 3 |
2 102 |
| 20/21 | FK Teplice |
28 | 0 |
4 | 4 |
0 |
| 19/20 | FK Teplice |
25 | 2 |
2 | 8 |
1 076 |
| 18/19 | FK Teplice |
28 | 1 |
3 | 4 |
2 505 |
Synot Liga — 3G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Teplice |
23 | 3 |
4 | 1 |
602 |
| 14/15 | FK Teplice |
29 | 0 |
1 | 4 |
0 |
ChNL — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FK Viagem Usti... |
6 | 2 |
1 | 2 |
258 |
MOL Cup — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FK Viagem Usti... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FK Dukla Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FK Dukla Prague |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FK Teplice |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 18/19 | FK Teplice |
4 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 17/18 | FK Teplice |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FK Teplice |
2 | 1 |
0 | 0 |
158 |
FNL — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FK Dukla Prague |
23 | 2 |
1 | 7 |
577 |
2. CFL — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FK Usti nad Labem |
7 | 1 |
0 | 1 |
585 |
| 07/08 | FK Banik Sokolov |
7 | 1 |
1 | 0 |
396 |
Chance Liga — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Dukla Prague |
23 | 1 |
1 | 3 |
1 793 |
F:L Relegation G — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Teplice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FK Teplice |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
| 19/20 | FK Teplice |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
HET Liga — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FK Teplice |
25 | 1 |
3 | 3 |
2 250 |
ePojisteni.cz Li — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FK Teplice |
29 | 1 |
1 | 5 |
2 533 |
Juniorska liga — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Teplice B |
4 | 1 |
0 | 0 |
327 |
Ondrasovka Cup — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FK Teplice |
2 | 1 |
0 | 0 |
119 |
Europa League Qualifying — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FK Teplice |
2 | 1 |
0 | 0 |
121 |
Chance Liga Relegation Gr. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Dukla Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFL — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Teplice B |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FK Teplice B |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
F:L RelegationPO — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Teplice |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
F:L EL Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Teplice |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FK Teplice |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UI Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FK Teplice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
02.07.2025 |
Dukla Prague |
→ |
Viagem Usti n/L |
Transfer |
50k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Teplice |
→ |
Dukla Prague |
Transfer |
175k € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Usti nad Labem |
→ |
Teplice |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 08/09 |
19.09.2008 |
Teplice |
→ |
Usti nad Labem |
Wypożyczenie |
100k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Teplice B |
→ |
Teplice |
Transfer |
— |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Usti nad Labem |
→ |
Teplice B |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
18.02.2008 |
Teplice B |
→ |
Usti nad Labem |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
31.12.2007 |
Banik Sokolov |
→ |
Teplice B |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
21.07.2007 |
Teplice B |
→ |
Banik Sokolov |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
30.06.2007 |
Usti nad Labem |
→ |
Teplice B |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
20.02.2007 |
Teplice B |
→ |
Usti nad Labem |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Teplice U19 |
→ |
Teplice B |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Teplice U17 |
→ |
Teplice U19 |
Transfer |
— |
| 03/04 |
03.07.2003 |
Sokolov Yth. |
→ |
Teplice U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tomas Vondrasek?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.