Tomislav Saric
⚽ Pomocnik 🏟️ NK Inker 🏳️ Chorwacja
| 📝 | Imię ojczyste | Tomislav Šarić |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.06.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Brezice, Chorwacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chorwacja |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | NK Inker |
| 📅 | Dołączył | 13.08.2023 |
| 🤝 | Agent | AGAPE |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| NK Inter Zapresic | 7 | 192 | 21 | 11 |
| FC RFS | 6 | 101 | 16 | 8 |
| NK Osijek | 1 | 29 | 3 | 1 |
| Riga FC | 4 | 52 | 2 | 2 |
| AC Savoia 1908 | 1 | 17 | 1 | 1 |
| NK Jarun | 1 | 15 | 0 | 0 |
| RNK Split | 1 | 2 | 0 | 0 |
| US Pistoiese 1921 | 1 | 20 | 0 | 0 |
| FC Crotone | 2 | 12 | 0 | 0 |
| Crotone Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| SuperSport HNL |
189 | 22 | 9 |
28 | 0 | 8 140 |
| Virsliga |
114 | 16 | 10 |
19 | 0 | 2 159 |
| UECL Quali |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 570 |
| Latvian Cup |
14 | 1 | 0 |
0 | 0 | 166 |
| Hrvatski nogometni kup |
7 | 1 | 0 |
3 | 0 | 210 |
| 1.HNL |
27 | 1 | 3 |
9 | 0 | 2 193 |
| Lega Pro C |
17 | 1 | 1 |
3 | 0 | 1 431 |
| Prva NL |
15 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Lega Pro B |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
SuperSport HNL — 22G / 189M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | NK Inter Zapresic |
31 | 5 |
3 | 9 |
510 |
| 15/16 | NK Osijek |
27 | 2 |
1 | 6 |
927 |
| 12/13 | NK Inter Zapresic |
31 | 6 |
3 | 5 |
430 |
| 11/12 | NK Inter Zapresic |
28 | 6 |
1 | 2 |
415 |
| 10/11 | NK Inter Zapresic |
28 | 1 |
0 | 2 |
2 499 |
| 09/10 | NK Inter Zapresic |
29 | 1 |
1 | 3 |
2 250 |
| 08/09 | NK Inter Zapresic |
15 | 1 |
0 | 1 |
1 109 |
Virsliga — 16G / 114M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | FC RFS |
25 | 4 |
2 | 1 |
455 |
| 2021 | FC RFS |
25 | 5 |
2 | 5 |
375 |
| 2020 | FC RFS |
26 | 5 |
4 | 6 |
429 |
| 2019 | Riga FC |
23 | 2 |
1 | 4 |
900 |
| 2018 | Riga FC |
15 | 0 |
1 | 3 |
0 |
UECL Quali — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC RFS |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | FC RFS |
6 | 1 |
0 | 0 |
570 |
Latvian Cup — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | FC RFS |
3 | 1 |
0 | 0 |
166 |
| 2021 | FC RFS |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | FC RFS |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Riga FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Riga FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Hrvatski nogometni kup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | NK Inter Zapresic |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | NK Inter Zapresic |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | NK Osijek |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
1.HNL — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | NK Inter Zapresic |
25 | 1 |
3 | 9 |
2 193 |
| 16/17 | RNK Split |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro C — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | AC Savoia 1908 |
17 | 1 |
1 | 3 |
1 431 |
Prva NL — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | NK Jarun |
15 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC RFS |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC RFS |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Riga FC |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC RFS |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Riga FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Riga FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Lega Pro B — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | US Pistoiese 1921 |
19 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coppa Lega Pro — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | US Pistoiese 1921 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Crotone |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Crotone |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Crotone |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Crotone Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
4 meczów
Nr koszulki: 6
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
13.08.2023 |
NK Jarun |
→ |
Inker |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
27.01.2023 |
RFS |
→ |
NK Jarun |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
09.06.2020 |
Riga |
→ |
RFS |
Transfer |
450k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Inter Zapresic |
→ |
Riga |
Transfer |
650k € |
| 16/17 |
02.09.2016 |
RNK Split |
→ |
Inter Zapresic |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
11.07.2016 |
Crotone |
→ |
RNK Split |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
NK Osijek |
→ |
Crotone |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 15/16 |
27.07.2015 |
Crotone |
→ |
NK Osijek |
Wypożyczenie |
200k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Savoia |
→ |
Crotone |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 14/15 |
14.01.2015 |
Crotone |
→ |
Savoia |
Wypożyczenie |
600k € |
| 14/15 |
13.01.2015 |
Pistoiese |
→ |
Crotone |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 14/15 |
26.08.2014 |
Crotone |
→ |
Pistoiese |
Wypożyczenie |
600k € |
| 13/14 |
30.07.2013 |
Parma |
→ |
Crotone |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Inter Zapresic |
→ |
Parma |
Transfer |
1M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
NK Inter Z. U19 |
→ |
Inter Zapresic |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tomislav Saric?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.