Víctor Dávila
⚽ Napastnik 🏟️ CF América 🏳️ Chile
| 📝 | Imię ojczyste | Víctor Alejandro Dávila Zavala |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.11.1997 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Iquique, Chile |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chile |
| 📏 | Wzrost | 174 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CF América |
| 📅 | Dołączył | 15.09.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | AIM fútbol |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club León FC | 6 | 111 | 33 | 13 |
| Club Necaxa | 3 | 48 | 13 | 5 |
| CF América | 4 | 49 | 10 | 0 |
| CF Pachuca | 3 | 59 | 9 | 5 |
| CSKA Moscow | 2 | 44 | 6 | 8 |
| Club Necaxa U20 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Huachipato FC | 4 | 29 | 1 | 1 |
| CD Huachipato U21 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 1 | 3 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
96 | 28 | 8 |
13 | 1 | 1 369 |
| Liga MX Apertura |
98 | 24 | 9 |
9 | 1 | 1 718 |
| Premier Liga |
31 | 5 | 7 |
2 | 0 | 194 |
| CONCACAF CL |
14 | 3 | 1 |
1 | 0 | 150 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
11 | 3 | 0 |
2 | 0 | 546 |
| Liguilla Clausura |
8 | 2 | 0 |
3 | 0 | 180 |
| Copa MX |
5 | 2 | 1 |
1 | 0 | 135 |
| Copa MX Clausura |
10 | 2 | 1 |
2 | 0 | 143 |
| Liguilla Apertura |
16 | 1 | 2 |
2 | 0 | 517 |
| Russian Cup |
13 | 1 | 1 |
1 | 0 | 367 |
| Leagues Cup |
7 | 1 | 1 |
1 | 0 | 229 |
| Campeones Cup |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 59 |
| U20 Libertadores |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX Apertura |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 172 |
| Torneo Apertura |
17 | 1 | 1 |
1 | 0 | 196 |
| Club World Cup Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Chile |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Torneo Clausura |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 28G / 96M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
15 | 7 |
0 | 1 |
130 |
| 22/23 | Club León FC |
16 | 5 |
2 | 2 |
235 |
| 21/22 | Club León FC |
15 | 5 |
2 | 5 |
245 |
| 20/21 | Club León FC |
16 | 6 |
2 | 1 |
162 |
| 19/20 | CF Pachuca |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | CF Pachuca |
9 | 1 |
0 | 2 |
335 |
| 17/18 | Club Necaxa |
16 | 4 |
2 | 1 |
262 |
Liga MX Apertura — 24G / 98M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CF América |
7 | 1 |
0 | 0 |
97 |
| 24/25 | CF América |
6 | 1 |
0 | 0 |
250 |
| 23/24 | Club León FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
16 | 4 |
2 | 0 |
232 |
| 21/22 | Club León FC |
17 | 6 |
1 | 1 |
172 |
| 20/21 | CF Pachuca |
15 | 5 |
2 | 2 |
214 |
| 19/20 | CF Pachuca |
13 | 1 |
1 | 2 |
524 |
| 18/19 | Club Necaxa |
17 | 6 |
2 | 4 |
229 |
| 17/18 | Club Necaxa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier Liga — 5G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CSKA Moscow |
6 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 23/24 | CSKA Moscow |
25 | 5 |
5 | 2 |
194 |
CONCACAF CL — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
8 | 3 |
0 | 1 |
150 |
| 21/22 | Club León FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca U20 |
3 | 1 |
0 | 0 |
215 |
| 17/18 | Club Necaxa U20 |
8 | 2 |
0 | 2 |
331 |
Liguilla Clausura — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Club León FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Copa MX — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
5 | 2 |
1 | 1 |
135 |
Copa MX Clausura — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Club Necaxa |
5 | 2 |
1 | 0 |
143 |
Liguilla Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
6 | 1 |
1 | 2 |
517 |
| 20/21 | CF Pachuca |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Russian Cup — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CSKA Moscow |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | CSKA Moscow |
10 | 1 |
1 | 1 |
367 |
Leagues Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Club León FC |
3 | 1 |
1 | 0 |
229 |
Campeones Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CF América |
1 | 1 |
0 | 0 |
59 |
U20 Libertadores — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CD Huachipato U21 |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX Apertura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Necaxa |
5 | 1 |
0 | 1 |
172 |
Torneo Apertura — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Huachipato FC |
5 | 1 |
1 | 1 |
196 |
| 15/16 | Huachipato FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Huachipato FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Club Necaxa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Chile — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Huachipato FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Huachipato FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Huachipato FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Huachipato FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
19 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
10 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
24.10.2024 |
25.11.2024 |
33 |
8 |
| 18/19 |
Uraz kolana |
04.03.2019 |
19.07.2019 |
138 |
19 |
| 17/18 |
Uraz mięśniowy |
18.11.2017 |
14.01.2018 |
58 |
3 |
| 17/18 |
Uraz mięśniowy |
14.09.2017 |
17.10.2017 |
34 |
6 |
| 16/17 |
Uraz kolana |
13.06.2017 |
22.07.2017 |
40 |
1 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
15.09.2024 |
CSKA Moscow |
→ |
América |
Transfer |
5M € |
| 23/24 |
21.08.2023 |
León |
→ |
CSKA Moscow |
Transfer |
5.5M € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Pachuca |
→ |
León |
Transfer |
4.5M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Necaxa |
→ |
Pachuca |
Transfer |
3.5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Huachipato |
→ |
Necaxa |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.07.2015 |
Huachipato U21 |
→ |
Huachipato |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Víctor Dávila?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.