Vaso Vasic
⚽ Bramkarz 🏟️ FC Luzern 🏳️ Serbia Switzerland
| 📝 | Imię ojczyste | Васо Васић |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.04.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Leuggern, Serbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Serbia Switzerland |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Luzern |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Luzern | 5 | 164 | 0 | 0 |
| FC Luzern U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Royal Excel Mouscron (-2022) | 3 | 47 | 0 | 0 |
| Apollon Smyrnis | 1 | 22 | 0 | 0 |
| Grasshopper Club Zurich | 4 | 166 | 0 | 0 |
| FC Schaffhausen | 2 | 72 | 0 | 0 |
| SC YF Juventus Zürich | 1 | 14 | 0 | 0 |
| FC Winterthur U21 | 3 | 15 | 0 | 0 |
| FC Winterthur | 4 | 83 | 0 | 0 |
| Grasshopper Club Zürich U21 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Grasshopper Club Zürich U18 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League |
286 | 0 | 0 |
6 | 0 | 7 015 |
| Swiss Cup |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 150 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Promotion League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Super League Barrage |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| JPL |
37 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| Croky Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| JPL Playoff II |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Super League 1 |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 165 |
| Kypello Elladas |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Schweizer Cup |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Challenge League |
114 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 772 |
| 1.Liga Promotion |
30 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 700 |
| Swiss Cup qualifiers |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| 1. Liga Gr. 3 (- 11/12) |
36 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 240 |
| U18 Elite League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League — 0G / 286M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Luzern |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Luzern |
36 | 0 |
0 | 1 |
45 |
| 23/24 | FC Luzern |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | FC Luzern |
27 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | FC Luzern |
36 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 17/18 | Grasshopper Club... |
36 | 0 |
0 | 0 |
2 |
| 16/17 | Grasshopper Club... |
36 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
| 15/16 | Grasshopper Club... |
36 | 0 |
0 | 1 |
1 566 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
36 | 0 |
0 | 1 |
2 342 |
Swiss Cup — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Luzern |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Luzern |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Luzern |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC Luzern |
3 | 0 |
0 | 0 |
130 |
| 21/22 | FC Luzern |
5 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 12/13 | FC Schaffhausen |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 10/11 | FC Winterthur |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | FC Winterthur |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Luzern |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Luzern |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Promotion League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Luzern U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Super League Barrage — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Luzern |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
JPL — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Excel... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Royal Excel... |
26 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 18/19 | Royal Excel... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Croky Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Excel... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Royal Excel... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
JPL Playoff II — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Royal Excel... |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Super League 1 — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Apollon Smyrnis |
17 | 0 |
0 | 0 |
165 |
Kypello Elladas — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Apollon Smyrnis |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Schweizer Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Grasshopper Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Grasshopper Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 15/16 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 13/14 | FC Schaffhausen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Grasshopper Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Challenge League — 0G / 114M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Schaffhausen |
36 | 0 |
0 | 0 |
2 790 |
| 11/12 | FC Winterthur |
12 | 0 |
0 | 0 |
113 |
| 10/11 | FC Winterthur |
28 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 09/10 | FC Winterthur |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 249 |
| 08/09 | FC Winterthur |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
1.Liga Promotion — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Schaffhausen |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
Swiss Cup qualifiers — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Schaffhausen |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
1. Liga Gr. 3 (- 11/12) — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | SC YF Juventus... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 11/12 | FC Winterthur U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | FC Winterthur U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 08/09 | FC Winterthur U21 |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 08/09 | Grasshopper Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Grasshopper Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
U18 Elite League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Ill |
20.04.2023 |
25.04.2023 |
6 |
1 |
| 22/23 |
unknown injury |
03.02.2023 |
01.03.2023 |
27 |
4 |
| 22/23 |
unknown injury |
14.10.2022 |
21.10.2022 |
8 |
2 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Mouscron |
→ |
FC Luzern |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
Apollon Smyrnis |
→ |
Mouscron |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
01.08.2018 |
Grasshoppers |
→ |
Apollon Smyrnis |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
FC Schaffhausen |
→ |
Grasshoppers |
Transfer |
375k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
SC YF Juventus |
→ |
FC Schaffhausen |
Transfer |
150k € |
| 11/12 |
01.02.2012 |
FC Winterthur |
→ |
SC YF Juventus |
Transfer |
150k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
GC Zürich U21 |
→ |
FC Winterthur |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Vaso Vasic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.