Vinícius
⚽ Obrońca 🏟️ Budapesti VSC - Zugló 🏳️ Hungary Brazil
| 📝 | Imię ojczyste | Paulo Vinícius Souza dos Santos |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.02.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Santo André, Węgry |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hungary Brazil |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Budapesti VSC - Zugló |
| 📅 | Dołączył | 03.08.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Mondial |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Videoton FC | 7 | 241 | 15 | 0 |
| Budapesti VSC - Zugló | 3 | 57 | 3 | 2 |
| APOEL Nicosia | 2 | 44 | 2 | 2 |
| APO Levadiakos | 1 | 25 | 1 | 0 |
| CA River Plate Montevideo | 2 | 27 | 1 | 0 |
| MOL Vidi FC | 2 | 68 | 1 | 1 |
| Club Nacional | 1 | 21 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| NB I. |
226 | 10 | 0 |
44 | 2 | 5 440 |
| NB II. |
55 | 3 | 2 |
9 | 0 | 690 |
| Magyar Kupa |
42 | 3 | 0 |
10 | 0 | 1 424 |
| SL1 Play-out |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 425 |
| Protathlima Cyta |
21 | 1 | 2 |
6 | 0 | 1 440 |
| Relegation Round |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 688 |
| Liga AUF Clausura |
14 | 1 | 0 |
4 | 0 | 1 080 |
| Europa League |
12 | 1 | 1 |
3 | 0 | 540 |
| Champions League Qu. |
12 | 1 | 0 |
1 | 0 | 323 |
| Europa League Qualifying |
19 | 1 | 0 |
2 | 1 | 180 |
| Super League 1 |
19 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Kypello Elladas |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions Round |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Kypello Kyprou |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Libertadores |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga AUF Intermedio |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playoffs Liga AUF |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga AUF Apertura |
20 | 0 | 0 |
8 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
NB I. — 10G / 226M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | MOL Vidi FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | MOL Vidi FC |
29 | 0 |
0 | 10 |
0 |
| 17/18 | Videoton FC |
19 | 1 |
0 | 4 |
1 195 |
| 16/17 | Videoton FC |
33 | 2 |
0 | 4 |
1 440 |
| 15/16 | Videoton FC |
30 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 14/15 | Videoton FC |
26 | 2 |
0 | 7 |
1 125 |
| 13/14 | Videoton FC |
28 | 2 |
0 | 10 |
1 080 |
| 12/13 | Videoton FC |
24 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Videoton FC |
23 | 3 |
0 | 4 |
600 |
NB II. — 3G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Budapesti VSC -... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Budapesti VSC -... |
23 | 3 |
1 | 4 |
690 |
| 23/24 | Budapesti VSC -... |
28 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Magyar Kupa — 3G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Budapesti VSC -... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | MOL Vidi FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | MOL Vidi FC |
9 | 1 |
0 | 4 |
741 |
| 16/17 | Videoton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Videoton FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Videoton FC |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Videoton FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Videoton FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
413 |
| 11/12 | Videoton FC |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
SL1 Play-out — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | APO Levadiakos |
5 | 1 |
0 | 1 |
425 |
Protathlima Cyta — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | APOEL Nicosia |
17 | 1 |
1 | 6 |
1 440 |
| 20/21 | APOEL Nicosia |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Relegation Round — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | APOEL Nicosia |
8 | 1 |
0 | 1 |
688 |
Liga AUF Clausura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA River Plate... |
12 | 1 |
0 | 4 |
1 080 |
| 2010 | CA River Plate... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | MOL Vidi FC |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 12/13 | Videoton FC |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
Champions League Qu. — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | MOL Vidi FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Videoton FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
323 |
Europa League Qualifying — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Videoton FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Videoton FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Videoton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Videoton FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Videoton FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Super League 1 — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | APO Levadiakos |
19 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Kypello Elladas — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | APO Levadiakos |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions Round — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | APOEL Nicosia |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Kypello Kyprou — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | APOEL Nicosia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | APOEL Nicosia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Libertadores — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga AUF Intermedio — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoffs Liga AUF — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga AUF Apertura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2011 | CA River Plate... |
12 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA River Plate... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
7 meczów
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Muscle tear |
05.03.2022 |
01.04.2022 |
28 |
4 |
| 21/22 |
Meniscus tear |
16.09.2021 |
23.10.2021 |
38 |
5 |
| 19/20 |
Uraz kolana |
01.07.2019 |
01.01.2020 |
185 |
23 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
03.08.2023 |
APO Levadiakos |
→ |
Budapesti VSC |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
03.07.2022 |
APOEL Nicosia |
→ |
APO Levadiakos |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
25.01.2021 |
Nacional |
→ |
APOEL Nicosia |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
31.07.2020 |
Fehérvár |
→ |
Nacional |
Transfer |
725k € |
| 11/12 |
26.08.2011 |
River Plate |
→ |
Videoton FC |
Transfer |
300k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
São Paulo U20 |
→ |
River Plate |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Vinícius?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.