Julio Nava
⚽ Obrońca 🏟️ Penya Encarnada d'Andorra 🏳️ Meksyk
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Dorados de Sinaloa | 3 | 97 | 7 | 7 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 3 | 20 | 5 | 0 |
| Penya Encarnada d'Andorra | 1 | 15 | 4 | 1 |
| Querétaro FC | 4 | 79 | 3 | 3 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 3 | 11 | 3 | 0 |
| Chiapas FC (- 2017) | 4 | 71 | 2 | 6 |
| CD Tapatío | 3 | 36 | 2 | 0 |
| Tepatitlán FC | 1 | 13 | 0 | 1 |
| Deportivo Guadalajara | 9 | 82 | 0 | 3 |
| Atlas Guadalajara U20 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Querétaro FC U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Divisió |
14 | 4 | 1 |
3 | 0 | 294 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
12 | 4 | 0 |
2 | 1 | 255 |
| Ascenso MX Cl. |
27 | 3 | 0 |
1 | 0 | 950 |
| Liga MX Apertura |
56 | 2 | 3 |
2 | 0 | 495 |
| Ascenso MX Ap. |
36 | 2 | 5 |
4 | 2 | 1 116 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
11 | 2 | 0 |
1 | 0 | 130 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
15 | 2 | 0 |
4 | 1 | 403 |
| Primera Apertura |
47 | 2 | 1 |
4 | 0 | 569 |
| Copa MX |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 310 |
| Copa MX Clausura |
18 | 1 | 1 |
1 | 0 | 359 |
| Primera Clausura |
46 | 1 | 2 |
4 | 0 | 1 249 |
| Prim. A Clausura |
17 | 1 | 0 |
2 | 0 | 90 |
| Primera A Apert. |
19 | 1 | 0 |
2 | 1 | 621 |
| Copa Constitució |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Expansión MX Ap. |
13 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Libertadores |
10 | 0 | 3 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
10 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
22 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
40 | 0 | 3 |
3 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Divisió — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Penya Encarnada... |
14 | 4 |
1 | 3 |
294 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Deportivo... |
12 | 4 |
0 | 2 |
255 |
Ascenso MX Cl. — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
10 | 1 |
0 | 0 |
550 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
12 | 2 |
0 | 1 |
400 |
Liga MX Apertura — 2G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Querétaro FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 2 |
2 | 1 |
495 |
| 13/14 | Querétaro FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 2G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
9 | 1 |
0 | 0 |
787 |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
14 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
13 | 1 |
2 | 2 |
329 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Jaguares de... |
4 | 2 |
0 | 0 |
130 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Jaguares de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Jaguares de... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Jaguares de... |
2 | 1 |
0 | 0 |
133 |
| 13/14 | Querétaro FC U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Deportivo... |
3 | 1 |
0 | 2 |
270 |
Primera Apertura — 2G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Querétaro FC |
17 | 2 |
1 | 3 |
569 |
| 09/10 | Deportivo... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
4 | 1 |
0 | 1 |
310 |
Copa MX Clausura — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
4 | 1 |
0 | 0 |
359 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 1G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 10/11 | Querétaro FC |
17 | 1 |
2 | 2 |
1 249 |
| 09/10 | Deportivo... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CD Tapatío |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | CD Tapatío |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | CD Tapatío |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Primera A Apert. — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CD Tapatío |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 07/08 | CD Tapatío |
8 | 1 |
0 | 0 |
621 |
Copa Constitució — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Penya Encarnada... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Tepatitlán FC |
13 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Libertadores — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Deportivo... |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2010 | Deportivo... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2008 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Querétaro FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
9 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
12 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 12/13 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Unknown |
→ |
Penya Encarnada |
Transfer |
— |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Tepatitlán |
→ |
Unknown |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Querétaro FC |
→ |
Tepatitlán |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Jaguares FC |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Atlas |
→ |
Chiapas FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Chiapas FC |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
900k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Querétaro FC |
→ |
Chiapas FC |
Transfer |
850k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Chiapas FC |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Querétaro FC |
→ |
Chiapas FC |
Wypożyczenie |
850k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Chivas |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
800k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Guadalajara U20 |
→ |
Chivas |
Transfer |
850k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Querétaro FC |
→ |
Guadalajara U20 |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Guadalajara U20 |
→ |
Querétaro FC |
Wypożyczenie |
300k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Chivas Rayadas |
→ |
Guadalajara U20 |
Transfer |
225k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Chivas II |
→ |
CD Tapatío |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Julio Nava?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.