Vito Hammershöy-Mistrati
⚽ Pomocnik 🏟️ Boldklubben af 1893 🏳️ Denmark Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Vito Edgar Hammershøy-Mistrati |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.06.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kopenhagen, Dania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Denmark Italy |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Boldklubben af 1893 |
| 📅 | Dołączył | 30.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Randers FC | 3 | 121 | 29 | 14 |
| IFK Norrköping | 5 | 60 | 12 | 7 |
| Hobro IK | 2 | 73 | 7 | 12 |
| HB Köge | 2 | 67 | 7 | 5 |
| FC Helsingør | 2 | 46 | 5 | 0 |
| Naestved Boldklub | 1 | 19 | 3 | 0 |
| Lyngby Boldklub | 2 | 44 | 2 | 1 |
| Boldklubben af 1893 | 2 | 22 | 1 | 1 |
| CFR Cluj | 1 | 23 | 1 | 0 |
| Randers FC Reserves | 1 | 4 | 1 | 1 |
| FC Midtjylland U19 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| 1.Division |
172 | 14 | 6 |
12 | 0 | 5 045 |
| Superliga |
117 | 14 | 13 |
13 | 0 | 2 311 |
| Allsvenskan |
51 | 10 | 7 |
2 | 0 | 604 |
| Superliga Championship round |
19 | 7 | 2 |
0 | 0 | 553 |
| Superliga Relegation round |
18 | 6 | 1 |
3 | 0 | 586 |
| Sydbank Pokalen |
19 | 5 | 6 |
3 | 0 | 1 324 |
| DBU Pokalen |
14 | 3 | 0 |
0 | 0 | 582 |
| Svenska Cupen |
9 | 2 | 0 |
1 | 0 | 137 |
| Conference L. |
13 | 2 | 2 |
1 | 0 | 299 |
| Superligaen Releg. |
6 | 2 | 1 |
1 | 0 | 161 |
| Oddset Pokalen |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 101 |
| SuperLiga |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 73 |
| Reserveligaen |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| 1.Division Relegation |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| NordicBet LIGA |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Romanian Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
4 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Reserveligaen Spring |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
1.Division — 14G / 172M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Boldklubben af 1893 |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Helsingør |
30 | 3 |
0 | 2 |
868 |
| 15/16 | FC Helsingør |
13 | 2 |
0 | 0 |
573 |
| 15/16 | Lyngby Boldklub |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Lyngby Boldklub |
31 | 1 |
1 | 1 |
1 507 |
| 13/14 | HB Köge |
32 | 3 |
4 | 5 |
845 |
| 12/13 | HB Köge |
31 | 2 |
1 | 1 |
810 |
| 11/12 | Naestved Boldklub |
19 | 3 |
0 | 3 |
442 |
Superliga — 14G / 117M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
21 | 5 |
1 | 1 |
323 |
| 20/21 | Randers FC |
21 | 4 |
1 | 3 |
393 |
| 19/20 | Randers FC |
26 | 3 |
2 | 1 |
482 |
| 18/19 | Hobro IK |
25 | 2 |
5 | 1 |
1 113 |
| 17/18 | Hobro IK |
24 | 0 |
4 | 7 |
0 |
Allsvenskan — 10G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | IFK Norrköping |
24 | 5 |
0 | 0 |
195 |
| 2023 | IFK Norrköping |
27 | 5 |
7 | 2 |
409 |
Superliga Championship round — 7G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
10 | 2 |
1 | 0 |
424 |
| 20/21 | Randers FC |
9 | 5 |
1 | 0 |
129 |
Superliga Relegation round — 6G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Randers FC |
6 | 5 |
0 | 1 |
81 |
| 18/19 | Hobro IK |
6 | 1 |
0 | 2 |
505 |
| 17/18 | Hobro IK |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Sydbank Pokalen — 5G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
274 |
| 20/21 | Randers FC |
8 | 1 |
3 | 1 |
630 |
| 19/20 | Randers FC |
4 | 1 |
2 | 1 |
315 |
| 18/19 | Hobro IK |
3 | 2 |
1 | 0 |
105 |
DBU Pokalen — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Hobro IK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Helsingør |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Lyngby Boldklub |
4 | 1 |
0 | 0 |
317 |
| 14/15 | Lyngby Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | HB Köge |
2 | 1 |
0 | 0 |
100 |
| 12/13 | HB Köge |
2 | 1 |
0 | 0 |
165 |
Svenska Cupen — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | IFK Norrköping |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | IFK Norrköping |
4 | 2 |
0 | 0 |
137 |
| 22/23 | IFK Norrköping |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Conference L. — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CFR Cluj |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Randers FC |
8 | 2 |
2 | 1 |
299 |
Superligaen Releg. — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hobro IK |
4 | 2 |
1 | 1 |
161 |
| 16/17 | FC Helsingør |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Oddset Pokalen — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Boldklubben af 1893 |
1 | 1 |
0 | 0 |
101 |
SuperLiga — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CFR Cluj |
9 | 1 |
0 | 0 |
73 |
Reserveligaen — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Randers FC Reserves |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
1.Division Relegation — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Boldklubben af 1893 |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
NordicBet LIGA — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Boldklubben af 1893 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Romanian Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CFR Cluj |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UECL Quali — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CFR Cluj |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CFR Cluj |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Randers FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | Hobro IK |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Reserveligaen Spring — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Randers FC Reserves |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Midtjylland U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Koronawirus |
21.11.2021 |
27.11.2021 |
7 |
2 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.01.2025 |
Norrköping |
→ |
B.93 |
Transfer |
350k € |
| 22/23 |
28.01.2023 |
CFR Cluj |
→ |
Norrköping |
Transfer |
550k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Randers FC |
→ |
CFR Cluj |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
06.07.2019 |
Hobro IK |
→ |
Randers FC |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
FC Helsingør |
→ |
Hobro IK |
Transfer |
350k € |
| 15/16 |
04.02.2016 |
Lyngby BK |
→ |
FC Helsingør |
Transfer |
150k € |
| 14/15 |
24.07.2014 |
HB Köge |
→ |
Lyngby BK |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Naestved BK |
→ |
HB Köge |
Transfer |
25k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Midtjylland U19 |
→ |
Naestved BK |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
FCM Youth |
→ |
Midtjylland U19 |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
KB Youth |
→ |
FCM Youth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Vito Hammershöy-Mistrati?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.