Vladimir
⚽ Bramkarz 🏟️ Atlético Clube Goianiense 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Vladimir Orlando Cardoso de Araújo Filho |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.07.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ipiaú, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Atlético Clube Goianiense |
| 📅 | Dołączył | 27.02.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.11.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlético Clube Goianiense | 1 | 21 | 0 | 0 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Santos FC | 12 | 581 | 0 | 0 |
| Avaí FC | 3 | 123 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
75 | 0 | 0 |
7 | 0 | 2 840 |
| Campeonato Goiano |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
63 | 0 | 0 |
2 | 0 | 990 |
| Campeonato Paulista |
153 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 107 |
| Série A |
374 | 0 | 0 |
10 | 0 | 7 314 |
| Copa Sudamericana |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Catarinense |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 658 |
| Libertadores |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 0G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlético Clube... |
19 | 0 |
0 | 3 |
815 |
| 2024 | Guarani Futebol... |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 025 |
| 2021 | Avaí FC |
29 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Goiano — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlético Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlético Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Avaí FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Avaí FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2018 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2015 | Santos FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2014 | Santos FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2013 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Santos FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 153M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Guarani Futebol... |
9 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 2023 | Santos FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
72 |
| 2021 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | Santos FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2018 | Santos FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | Santos FC |
11 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2016 | Santos FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Santos FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
481 |
| 2014 | Santos FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2013 | Santos FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Santos FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
214 |
| 2010 | Santos FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 0G / 374M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Santos FC |
32 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2022 | Avaí FC |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 025 |
| 2021 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
306 |
| 2019 | Avaí FC |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 015 |
| 2018 | Santos FC |
35 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | Santos FC |
28 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Santos FC |
26 | 0 |
0 | 0 |
99 |
| 2015 | Santos FC |
37 | 0 |
0 | 2 |
924 |
| 2014 | Santos FC |
35 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2013 | Santos FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2012 | Santos FC |
25 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Santos FC |
23 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 2010 | Santos FC |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Catarinense — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Avaí FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
208 |
| 2019 | Avaí FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Libertadores — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Santos FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Santos FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2014 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
10.11.2022 |
15.01.2023 |
67 |
2 |
| 22/23 |
Knee problems |
04.09.2022 |
27.09.2022 |
24 |
3 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
27.02.2025 |
Santos |
→ |
Atlético-GO |
Transfer |
150k € |
| 24/25 |
31.12.2024 |
Guarani |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 23/24 |
16.01.2024 |
Santos |
→ |
Guarani |
Wypożyczenie |
200k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Avaí FC |
→ |
Santos |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Santos |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
700k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Avaí FC |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 18/19 |
25.01.2019 |
Santos |
→ |
Avaí FC |
Wypożyczenie |
500k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Fortaleza |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 09/10 |
01.09.2009 |
Santos |
→ |
Fortaleza |
Wypożyczenie |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Vladimir?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.