Vladimir Smicer
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Vladimír Šmicer |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.05.1973 (52 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Děčín, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.11.2009 |
| 🤝 | Agent | Int. Sport ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SK Slavia Prague | 7 | 133 | 33 | 13 |
| RC Lens | 3 | 120 | 22 | 4 |
| Liverpool FC | 6 | 195 | 19 | 33 |
| FC Girondins Bordeaux | 2 | 50 | 5 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| 1. CFL |
61 | 18 | 11 |
7 | 1 | 838 |
| Division 1 |
91 | 16 | 2 |
8 | 0 | 1 346 |
| Premier League |
125 | 10 | 24 |
9 | 0 | 2 661 |
| League Cup |
16 | 5 | 2 |
1 | 0 | 202 |
| Coupe de France |
13 | 5 | 0 |
1 | 0 | 612 |
| 1. CSFL |
9 | 5 | 1 |
0 | 0 | 132 |
| Gambrinus Liga |
27 | 5 | 1 |
1 | 0 | 522 |
| Champions League |
31 | 4 | 5 |
1 | 0 | 1 430 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
6 | 3 | 0 |
0 | 0 | 85 |
| Ligue 1 |
40 | 3 | 3 |
1 | 0 | 511 |
| UEFA Cup |
41 | 2 | 2 |
2 | 0 | 998 |
| FA Cup |
10 | 1 | 2 |
4 | 0 | 309 |
| Coupe de la Ligue |
15 | 1 | 0 |
2 | 0 | 165 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Trophée des Champions |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar CMFS |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Community Shield |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
1. CFL — 18G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | SK Slavia Prague |
28 | 9 |
7 | 3 |
244 |
| 94/95 | SK Slavia Prague |
16 | 3 |
3 | 2 |
350 |
| 93/94 | SK Slavia Prague |
17 | 6 |
1 | 2 |
244 |
Division 1 — 16G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
30 | 4 |
1 | 1 |
520 |
| 97/98 | RC Lens |
28 | 7 |
1 | 4 |
308 |
| 96/97 | RC Lens |
33 | 5 |
0 | 3 |
518 |
Premier League — 10G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Liverpool FC |
21 | 1 |
2 | 1 |
1 179 |
| 04/05 | Liverpool FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | Liverpool FC |
22 | 3 |
2 | 1 |
399 |
| 02/03 | Liverpool FC |
23 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 01/02 | Liverpool FC |
22 | 4 |
7 | 2 |
329 |
| 00/01 | Liverpool FC |
27 | 2 |
9 | 2 |
754 |
League Cup — 5G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Liverpool FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 03/04 | Liverpool FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 01/02 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Liverpool FC |
6 | 4 |
1 | 0 |
112 |
Coupe de France — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
3 | 1 |
0 | 0 |
296 |
| 97/98 | RC Lens |
5 | 3 |
0 | 1 |
141 |
| 96/97 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | FC Girondins... |
2 | 1 |
0 | 0 |
175 |
1. CSFL — 5G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 92/93 | SK Slavia Prague |
9 | 5 |
1 | 0 |
132 |
Gambrinus Liga — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SK Slavia Prague |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | SK Slavia Prague |
8 | 3 |
1 | 0 |
133 |
| 07/08 | SK Slavia Prague |
15 | 2 |
0 | 0 |
389 |
Champions League — 4G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
6 | 1 |
2 | 0 |
445 |
| 07/08 | SK Slavia Prague |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Liverpool FC |
7 | 1 |
0 | 0 |
176 |
| 02/03 | Liverpool FC |
3 | 1 |
1 | 1 |
120 |
| 01/02 | Liverpool FC |
13 | 1 |
2 | 0 |
689 |
Intertoto-Cup (- 94/95) — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 93/94 | SK Slavia Prague |
3 | 3 |
0 | 0 |
85 |
| 92/93 | SK Slavia Prague |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligue 1 — 3G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | FC Girondins... |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | FC Girondins... |
26 | 3 |
3 | 1 |
511 |
UEFA Cup — 2G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | RC Lens |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 95/96 | SK Slavia Prague |
10 | 1 |
0 | 0 |
818 |
| 93/94 | SK Slavia Prague |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | SK Slavia Prague |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | Liverpool FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 02/03 | Liverpool FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Liverpool FC |
11 | 0 |
1 | 1 |
0 |
FA Cup — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Liverpool FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 03/04 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 02/03 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 01/02 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Liverpool FC |
5 | 1 |
1 | 2 |
309 |
Coupe de la Ligue — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 97/98 | RC Lens |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 96/97 | RC Lens |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | FC Girondins... |
2 | 1 |
0 | 1 |
165 |
UEFA-Cup Qualifikation — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | SK Slavia Prague |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 94/95 | SK Slavia Prague |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Trophée des Champions — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar CMFS — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | SK Slavia Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 93/94 | SK Slavia Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | SK Slavia Prague |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SK Slavia Prague |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | SK Slavia Prague |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Community Shield — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
80 meczów, 27 goli
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
2 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
7 meczów, 4 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 04/05 |
Cartilage damage |
01.08.2004 |
05.01.2005 |
158 |
43 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 09/10 |
01.11.2009 |
Slavia Prague |
→ |
Retired |
Transfer |
350k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
G. Bordeaux |
→ |
Slavia Prague |
Transfer |
1.5M € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Liverpool |
→ |
G. Bordeaux |
Transfer |
3M € |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Lens |
→ |
Liverpool |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
Slavia Prague |
→ |
Lens |
Transfer |
— |
| 92/93 |
01.07.1992 |
Slavia U19 |
→ |
Slavia Prague |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Vladimir Smicer?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.