Vlastimil Danicek
⚽ Pomocnik 🏟️ 1.FC Slovacko 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Vlastimil Daníček |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.07.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Zlín, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | 1.FC Slovacko |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2010 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.FC Slovacko | 17 | 404 | 41 | 13 |
| 1.FC Slovacko B | 5 | 11 | 2 | 1 |
| MFK Karvina | 1 | 23 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Fortuna Liga |
157 | 25 | 3 |
24 | 3 | 4 475 |
| HET Liga |
27 | 3 | 2 |
9 | 0 | 797 |
| Gambrinus Liga |
81 | 3 | 3 |
13 | 0 | 5 293 |
| F:L Champion Grp |
14 | 2 | 1 |
2 | 0 | 518 |
| ePojisteni.cz Li |
26 | 2 | 1 |
7 | 1 | 1 128 |
| Synot Liga |
31 | 2 | 1 |
6 | 0 | 679 |
| MOL Cup |
22 | 1 | 1 |
1 | 0 | 300 |
| MSFL |
9 | 1 | 1 |
0 | 0 | 614 |
| UECL Quali |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| F:L Relegation G |
5 | 1 | 1 |
0 | 0 | 437 |
| Juniorska liga |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 79 |
| Pohar C. posty |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Chance Liga |
16 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Chance Liga Relegation Gr. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L EL Playoff |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| JL - Championship |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FNL |
23 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ondrasovka Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Fortuna Liga — 25G / 157M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
24 | 3 |
0 | 5 |
629 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
26 | 3 |
0 | 1 |
710 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
25 | 1 |
1 | 4 |
1 706 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
25 | 9 |
0 | 3 |
224 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
28 | 3 |
2 | 6 |
786 |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
29 | 6 |
0 | 5 |
420 |
HET Liga — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | 1.FC Slovacko |
27 | 3 |
2 | 9 |
797 |
Gambrinus Liga — 3G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | 1.FC Slovacko |
23 | 1 |
1 | 4 |
1 269 |
| 12/13 | 1.FC Slovacko |
27 | 1 |
1 | 5 |
2 020 |
| 11/12 | 1.FC Slovacko |
24 | 1 |
1 | 4 |
2 004 |
| 10/11 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L Champion Grp — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
4 | 1 |
0 | 0 |
163 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
5 | 1 |
1 | 0 |
355 |
ePojisteni.cz Li — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | 1.FC Slovacko |
26 | 2 |
1 | 7 |
1 128 |
Synot Liga — 2G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | 1.FC Slovacko |
27 | 2 |
0 | 6 |
679 |
| 14/15 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
MOL Cup — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | 1.FC Slovacko |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 16/17 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MSFL — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | 1.FC Slovacko B |
7 | 1 |
1 | 0 |
614 |
UECL Quali — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
F:L Relegation G — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
5 | 1 |
1 | 0 |
437 |
Juniorska liga — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | 1.FC Slovacko B |
1 | 1 |
0 | 0 |
79 |
Pohar C. posty — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | 1.FC Slovacko |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Chance Liga — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
9 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Chance Liga Relegation Gr. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L EL Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
JL - Championship — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FNL — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | MFK Karvina |
23 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ondrasovka Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
05.04.2025 |
05.05.2025 |
31 |
6 |
| 24/25 |
Achilles tendon surgery |
20.09.2024 |
05.01.2025 |
108 |
14 |
| 20/21 |
Problemy mięśniowe |
19.01.2021 |
15.02.2021 |
28 |
4 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Karvina |
→ |
Slovacko |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 14/15 |
22.09.2014 |
Slovacko |
→ |
Karvina |
Wypożyczenie |
300k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Slovacko U19 |
→ |
Slovacko |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Vlastimil Danicek?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.