Washington Corozo
⚽ Napastnik 🏟️ CS Emelec 🏳️ Ekwador
| 📝 | Imię ojczyste | Washington Bryan Corozo Becerra |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.07.1998 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Guayaquil, Ekwador |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ekwador |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CS Emelec |
| 📅 | Dołączył | 07.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Vargas - ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Sporting Cristal | 3 | 83 | 16 | 18 |
| UNAM Pumas | 2 | 47 | 8 | 1 |
| Independiente del Valle | 5 | 101 | 6 | 5 |
| CS Emelec | 2 | 38 | 4 | 3 |
| Austin FC | 1 | 5 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga 1 Apertura |
37 | 7 | 8 |
6 | 0 | 478 |
| LigaPro Serie A |
39 | 6 | 4 |
2 | 0 | 571 |
| Liga 1 Clausura |
22 | 4 | 7 |
4 | 0 | 181 |
| Liga MX Apertura |
15 | 3 | 0 |
0 | 0 | 231 |
| Serie A Segunda Etapa |
53 | 3 | 3 |
1 | 0 | 450 |
| Libertadores |
19 | 3 | 1 |
2 | 0 | 144 |
| Liga MX Clausura |
16 | 2 | 1 |
4 | 0 | 282 |
| Liguilla Apertura |
5 | 2 | 0 |
2 | 0 | 131 |
| Liga 1 Playoffs |
4 | 2 | 2 |
1 | 0 | 173 |
| CONCACAF CL |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 441 |
| Serie A Primera Etapa |
32 | 1 | 1 |
3 | 0 | 131 |
| Liguilla Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| MLS |
5 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga 1 Cl. Entsch. |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Serie A Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Ecuador |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga 1 Apertura — 7G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Sporting... |
13 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2021 | Club Sporting... |
7 | 1 |
1 | 2 |
273 |
| 2020 | Club Sporting... |
17 | 6 |
6 | 1 |
205 |
LigaPro Serie A — 6G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CS Emelec |
14 | 2 |
1 | 2 |
256 |
| 2019 | Independiente del... |
25 | 4 |
3 | 0 |
315 |
Liga 1 Clausura — 4G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Sporting... |
15 | 4 |
1 | 3 |
181 |
| 2020 | Club Sporting... |
7 | 0 |
6 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 3G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
15 | 3 |
0 | 0 |
231 |
Serie A Segunda Etapa — 3G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CS Emelec |
10 | 2 |
1 | 0 |
257 |
| 2018 | Independiente del... |
13 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2017 | Independiente del... |
20 | 1 |
1 | 0 |
193 |
| 2016 | Independiente del... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Independiente del... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Sporting... |
10 | 3 |
0 | 2 |
144 |
| 2021 | Club Sporting... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | Club Sporting... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Independiente del... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
16 | 2 |
1 | 4 |
282 |
Liguilla Apertura — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
5 | 2 |
0 | 2 |
131 |
Liga 1 Playoffs — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Sporting... |
4 | 2 |
2 | 1 |
173 |
CONCACAF CL — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
8 | 1 |
0 | 1 |
441 |
Serie A Primera Etapa — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CS Emelec |
14 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2018 | Independiente del... |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Independiente del... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Independiente del... |
4 | 1 |
0 | 0 |
131 |
Liguilla Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Sporting... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Independiente del... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MLS — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Austin FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga 1 Cl. Entsch. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Sporting... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Serie A Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente del... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Ecuador — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente del... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
strain |
21.07.2023 |
12.08.2023 |
23 |
3 |
| 22/23 |
Calf problems |
24.03.2023 |
04.04.2023 |
12 |
2 |
| 21/22 |
Adductor injury |
22.01.2022 |
01.02.2022 |
11 |
1 |
| 21/22 |
Uraz mięśniowy |
30.07.2021 |
11.08.2021 |
13 |
2 |
| 20/21 |
strain |
10.03.2021 |
17.03.2021 |
8 |
1 |
| 19/20 |
unknown injury |
23.02.2020 |
04.03.2020 |
11 |
1 |
| 19/20 |
stomach problems |
12.02.2020 |
19.02.2020 |
8 |
2 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
07.01.2024 |
Sport. Cristal |
→ |
CS Emelec |
Transfer |
700k € |
| 22/23 |
31.12.2022 |
Austin |
→ |
Sport. Cristal |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 22/23 |
07.07.2022 |
Sport. Cristal |
→ |
Austin |
Wypożyczenie |
800k € |
| 21/22 |
30.06.2022 |
UNAM Pumas |
→ |
Sport. Cristal |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Sport. Cristal |
→ |
UNAM Pumas |
Wypożyczenie |
650k € |
| 19/20 |
10.01.2020 |
Independiente |
→ |
Sport. Cristal |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
IDV U20 |
→ |
Independiente |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Independiente B |
→ |
IDV U20 |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.01.2015 |
IDV U20 |
→ |
Independiente B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Washington Corozo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.