Wellington Rato
⚽ Napastnik 🏟️ Goiás EC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Wellington Soares da Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.06.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Japeri, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 172 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Goiás EC |
| 📅 | Dołączył | 09.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | RCF SPORTS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlético Clube Goianiense | 3 | 105 | 21 | 14 |
| V-Varen Nagasaki | 1 | 23 | 7 | 3 |
| Ferroviário AC | 1 | 22 | 7 | 0 |
| São Paulo Futebol Clube | 2 | 112 | 6 | 19 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 29 | 2 | 5 |
| AA Caldense | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Audax Rio de Janeiro EC | 2 | 23 | 2 | 0 |
| Goiás EC | 1 | 10 | 1 | 1 |
| Sampaio Corrêa FC (MA) | 3 | 46 | 1 | 0 |
| Joinville Esporte Clube (SC) | 1 | 9 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
129 | 12 | 15 |
13 | 0 | 2 210 |
| Campeonato Goiano |
23 | 7 | 5 |
3 | 0 | 389 |
| J2 League |
21 | 7 | 2 |
0 | 0 | 224 |
| Copa do Brasil |
31 | 5 | 4 |
5 | 0 | 694 |
| Série C |
20 | 4 | 0 |
1 | 0 | 150 |
| Copa Sudamericana |
25 | 3 | 2 |
1 | 0 | 913 |
| Campeonato Cearense - Group |
14 | 3 | 0 |
2 | 0 | 408 |
| Campeonato Mineiro |
9 | 2 | 0 |
2 | 0 | 326 |
| Campeonato Carioca |
20 | 2 | 0 |
1 | 0 | 993 |
| Série B |
26 | 1 | 1 |
3 | 0 | 792 |
| Campeonato Baiano |
9 | 1 | 4 |
2 | 0 | 567 |
| Campeonato Paulista |
20 | 1 | 6 |
1 | 0 | 854 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 70 |
| Copa do Nordeste |
12 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Libertadores |
5 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Rei |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Emperor's Cup |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Catarinense |
9 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
5 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 12G / 129M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
7 | 1 |
0 | 0 |
211 |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
27 | 1 |
5 | 2 |
1 047 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
35 | 0 |
4 | 6 |
0 |
| 2022 | Atlético Clube... |
36 | 8 |
3 | 3 |
349 |
| 2020 | Atlético Clube... |
24 | 2 |
3 | 2 |
603 |
Campeonato Goiano — 7G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlético Clube... |
15 | 4 |
3 | 2 |
279 |
| 2021 | Atlético Clube... |
4 | 3 |
2 | 1 |
110 |
| 2020 | Atlético Clube... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J2 League — 7G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | V-Varen Nagasaki |
21 | 7 |
2 | 0 |
224 |
Copa do Brasil — 5G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
10 | 2 |
2 | 2 |
343 |
| 2022 | Atlético Clube... |
8 | 2 |
1 | 1 |
281 |
| 2021 | Atlético Clube... |
1 | 1 |
0 | 0 |
70 |
| 2020 | Atlético Clube... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2018 | Sampaio Corrêa FC... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série C — 4G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ferroviário AC |
7 | 4 |
0 | 1 |
150 |
| 2017 | Sampaio Corrêa FC... |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 3G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
9 | 2 |
1 | 1 |
254 |
| 2022 | Atlético Clube... |
11 | 1 |
1 | 0 |
659 |
Campeonato Cearense - Group — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ferroviário AC |
14 | 3 |
0 | 2 |
408 |
Campeonato Mineiro — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | AA Caldense |
9 | 2 |
0 | 2 |
326 |
Campeonato Carioca — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Audax Rio de... |
12 | 1 |
0 | 0 |
550 |
| 2013 | Audax Rio de... |
8 | 1 |
0 | 1 |
443 |
Série B — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
10 | 1 |
1 | 2 |
792 |
| 2018 | Sampaio Corrêa FC... |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
9 | 1 |
4 | 2 |
567 |
Campeonato Paulista — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
8 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
12 | 1 |
3 | 1 |
854 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sampaio Corrêa FC... |
2 | 1 |
0 | 0 |
70 |
Copa do Nordeste — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2018 | Sampaio Corrêa FC... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Supercopa Rei — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Emperor's Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | V-Varen Nagasaki |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ferroviário AC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Catarinense — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Joinville Esporte... |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Sampaio Corrêa FC... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Audax Rio de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Knee problems |
14.04.2025 |
02.05.2025 |
19 |
5 |
| 24/25 |
Uraz łydki |
10.11.2024 |
22.11.2024 |
13 |
2 |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
05.04.2024 |
12.06.2024 |
69 |
15 |
| 23/24 |
Leg injury |
11.02.2024 |
25.02.2024 |
15 |
3 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
31.12.2025 |
Goiás |
→ |
EC Vitória |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 25/26 |
09.07.2025 |
EC Vitória |
→ |
Goiás |
Wypożyczenie |
700k € |
| 24/25 |
03.01.2025 |
São Paulo |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
900k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Atlético-GO |
→ |
São Paulo |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
V-V. Nagasaki |
→ |
Atlético-GO |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 20/21 |
02.04.2021 |
Atlético-GO |
→ |
V-V. Nagasaki |
Wypożyczenie |
350k € |
| 20/21 |
05.10.2020 |
Ferroviário |
→ |
Atlético-GO |
Transfer |
— |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Without Club |
→ |
Ferroviário |
Transfer |
— |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Joinville-SC |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Without Club |
→ |
Joinville-SC |
Transfer |
— |
| 18/19 |
05.10.2018 |
Sampaio-MA |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Caldense |
→ |
Sampaio-MA |
Transfer |
— |
| 16/17 |
30.11.2016 |
Red Bull |
→ |
Caldense |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Dom Bosco |
→ |
Red Bull |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Audax-RJ |
→ |
Dom Bosco |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
GO Audax |
→ |
Audax-RJ |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Audax-RJ |
→ |
GO Audax |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Wellington Rato?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.