Weverton
⚽ Bramkarz 🏟️ Sociedade Esportiva Palmeiras 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 8 | 484 | 0 | 1 |
| Atlético Paranaense | 6 | 271 | 0 | 0 |
| Portuguesa | 3 | 109 | 0 | 0 |
| Botafogo FC | 1 | 22 | 0 | 0 |
| América FC | 1 | 37 | 0 | 0 |
| Oeste FC | 1 | 18 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
420 | 0 | 0 |
31 | 0 | 36 230 |
| Libertadores |
102 | 0 | 0 |
6 | 0 | 8 880 |
| Copa do Brasil |
72 | 0 | 0 |
6 | 0 | 5 880 |
| Club World Cup |
9 | 0 | 1 |
2 | 0 | 870 |
| Campeonato Paulista |
151 | 0 | 0 |
5 | 0 | 11 994 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 800 |
| Supercopa Rei |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| Recopa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Primeira Liga do Brasil |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
| Copa Sudamericana |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Série B |
138 | 0 | 0 |
9 | 0 | 10 440 |
| Troféu Independência |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 420M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2024 | Sociedade... |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 2023 | Sociedade... |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 150 |
| 2022 | Sociedade... |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 2021 | Sociedade... |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 869 |
| 2020 | Sociedade... |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 2019 | Sociedade... |
31 | 0 |
0 | 3 |
2 790 |
| 2018 | Sociedade... |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 025 |
| 2017 | Atlético Paranaense |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 2016 | Atlético Paranaense |
31 | 0 |
0 | 5 |
2 700 |
| 2015 | Atlético Paranaense |
36 | 0 |
0 | 6 |
3 240 |
| 2014 | Atlético Paranaense |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 150 |
| 2013 | Atlético Paranaense |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 356 |
| 2012 | Portuguesa |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Libertadores — 0G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2024 | Sociedade... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2023 | Sociedade... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2022 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2021 | Sociedade... |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 110 |
| 2020 | Sociedade... |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2019 | Sociedade... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2018 | Sociedade... |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2017 | Atlético Paranaense |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 2014 | Atlético Paranaense |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
Copa do Brasil — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2024 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Sociedade... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2022 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2021 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Sociedade... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2019 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2018 | Sociedade... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2017 | Atlético Paranaense |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2016 | Atlético Paranaense |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2015 | Atlético Paranaense |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2014 | Atlético Paranaense |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2013 | Atlético Paranaense |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
| 2012 | Portuguesa |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2011 | Portuguesa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
5 | 0 |
1 | 1 |
480 |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Campeonato Paulista — 0G / 151M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Sociedade... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 2024 | Sociedade... |
11 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2023 | Sociedade... |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 2022 | Sociedade... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2021 | Sociedade... |
5 | 0 |
0 | 0 |
384 |
| 2020 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2019 | Sociedade... |
9 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2018 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Portuguesa |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 2011 | Portuguesa |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 2010 | Botafogo FC |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 2009 | Oeste FC |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2020 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2019 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Sociedade... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Portuguesa |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Supercopa Rei — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2023 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Recopa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Atlético Paranaense |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Copa Sudamericana — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Paranaense |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Série B — 0G / 138M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Atlético Paranaense |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 970 |
| 2011 | Portuguesa |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 2010 | Portuguesa |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 2009 | América FC |
37 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
Troféu Independência — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Botafogo FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
🏳️ Kadra narodowa
10 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
6 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Atlético-PR |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
4M € |
| 11/12 |
31.05.2012 |
Portuguesa |
→ |
Atlético-PR |
Transfer |
— |
| 09/10 |
26.05.2010 |
Botafogo-SP |
→ |
Portuguesa |
Transfer |
300k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Corinthians |
→ |
Botafogo-SP |
Transfer |
300k € |
| 09/10 |
30.11.2009 |
América-RN |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 08/09 |
04.05.2009 |
Corinthians |
→ |
América-RN |
Wypożyczenie |
50k € |
| 08/09 |
30.04.2009 |
Oeste |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Corinthians |
→ |
Oeste |
Wypożyczenie |
50k € |
| 07/08 |
30.11.2007 |
Remo |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
05.02.2007 |
Corinthians |
→ |
Remo |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Corinthians B |
→ |
Corinthians |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Weverton?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.