Joren Dom
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Belgia
| 🎂 | Data urodzenia | 28.11.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Antwerpen, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | Quadrans |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Beerschot VA | 3 | 87 | 9 | 1 |
| FC Rupel Boom | 2 | 43 | 8 | 5 |
| Royal Antwerp FC | 5 | 122 | 7 | 3 |
| KFCO Beerschot Wilrijk | 2 | 68 | 3 | 2 |
| FCV Dender EH | 1 | 34 | 3 | 4 |
| RSCA Futures | 1 | 20 | 1 | 0 |
| Oud-Heverlee Leuven | 2 | 76 | 1 | 1 |
| KV Mechelen | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Proximus League |
152 | 8 | 1 |
14 | 0 | 7 539 |
| JPL |
119 | 7 | 2 |
10 | 0 | 1 552 |
| Challenger Pro League |
68 | 6 | 9 |
2 | 0 | 1 768 |
| Endrunde 2.Division |
6 | 4 | 0 |
1 | 0 | 134 |
| JPL Playoff II |
13 | 2 | 0 |
1 | 0 | 405 |
| Belgacom League |
37 | 2 | 3 |
3 | 0 | 937 |
| CPL |
20 | 1 | 0 |
2 | 0 | 1 204 |
| Croky Cup |
16 | 1 | 1 |
1 | 0 | 221 |
| Cofidis Cup |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| JPL Europe PO |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PL Final |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Proximus League — 8G / 152M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Beerschot VA |
26 | 2 |
0 | 1 |
966 |
| 18/19 | KFCO Beerschot... |
22 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 17/18 | KFCO Beerschot... |
26 | 1 |
0 | 2 |
1 721 |
| 16/17 | Royal Antwerp FC |
12 | 1 |
0 | 3 |
1 002 |
| 15/16 | Royal Antwerp FC |
32 | 1 |
0 | 2 |
2 836 |
| 14/15 | Royal Antwerp FC |
34 | 3 |
0 | 3 |
1 014 |
JPL — 7G / 119M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oud-Heverlee Leuven |
29 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 22/23 | Oud-Heverlee Leuven |
32 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Beerschot VA |
27 | 5 |
0 | 4 |
448 |
| 20/21 | Beerschot VA |
27 | 2 |
1 | 3 |
1 104 |
| 08/09 | KV Mechelen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Challenger Pro League — 6G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FCV Dender EH |
34 | 3 |
4 | 2 |
979 |
| 10/11 | FC Rupel Boom |
34 | 3 |
5 | 0 |
789 |
Endrunde 2.Division — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Rupel Boom |
6 | 4 |
0 | 1 |
134 |
JPL Playoff II — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KFCO Beerschot... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | KFCO Beerschot... |
9 | 2 |
0 | 1 |
405 |
Belgacom League — 2G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Royal Antwerp FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Royal Antwerp FC |
21 | 2 |
3 | 3 |
937 |
CPL — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | RSCA Futures |
20 | 1 |
0 | 2 |
1 204 |
Croky Cup — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oud-Heverlee Leuven |
3 | 1 |
0 | 1 |
221 |
| 22/23 | Oud-Heverlee Leuven |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Beerschot VA |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Beerschot VA |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Beerschot VA |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | KFCO Beerschot... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | KFCO Beerschot... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Royal Antwerp FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cofidis Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Royal Antwerp FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Rupel Boom |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
| 09/10 | FC Rupel Boom |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Europe PO — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oud-Heverlee Leuven |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PL Final — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Beerschot VA |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | KFCO Beerschot... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | KFCO Beerschot... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Royal Antwerp FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
22.11.2020 |
13.12.2020 |
22 |
4 |
| 16/17 |
Cartilage damage |
29.08.2016 |
02.12.2016 |
96 |
16 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
RSCA Futures |
→ |
Retired |
Transfer |
150k € |
| 24/25 |
03.09.2024 |
OH Leuven |
→ |
RSCA Futures |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Beerschot VA |
→ |
OH Leuven |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
07.07.2017 |
Royal Antwerp |
→ |
KFCO Beerschot |
Transfer |
400k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
FCV Dender EH |
→ |
Royal Antwerp |
Transfer |
200k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
KV Mechelen |
→ |
FCV Dender EH |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Rupel Boom |
→ |
KV Mechelen |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
KV Mechelen |
→ |
Rupel Boom |
Wypożyczenie |
50k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
KV Mechelen U19 |
→ |
KV Mechelen |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Joren Dom?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.