William
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazil Mexico
| 📝 | Imię ojczyste | William Fernando da Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.11.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Mexico |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 🤝 | Agent | wtrentin sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Querétaro FC | 3 | 75 | 14 | 6 |
| Deportivo Toluca | 3 | 78 | 8 | 4 |
| CF América | 4 | 109 | 8 | 1 |
| Joinville Esporte Clube (SC) | 1 | 24 | 7 | 0 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 4 | 58 | 6 | 0 |
| Clube Náutico Capibaribe | 2 | 41 | 3 | 5 |
| Busan IPark | 1 | 32 | 2 | 0 |
| Atlético Clube Goianiense | 1 | 24 | 2 | 1 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 29 | 2 | 1 |
| Querétaro FC U20 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Centro Sportivo Alagoano (AL) | 1 | 23 | 0 | 0 |
| São Paulo Futebol Clube | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Ipatinga Futebol Clube (MG) | 1 | 5 | 0 | 1 |
| CF América U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
105 | 14 | 6 |
25 | 1 | 4 455 |
| Série B |
33 | 7 | 0 |
4 | 0 | 218 |
| Liga MX Clausura |
92 | 7 | 4 |
23 | 0 | 2 618 |
| Campeonato Paulista |
30 | 6 | 0 |
4 | 0 | 414 |
| Série A |
99 | 4 | 8 |
19 | 1 | 1 067 |
| Liguilla Apertura |
13 | 4 | 0 |
1 | 0 | 261 |
| Campeonato Pernambucano |
16 | 3 | 0 |
2 | 0 | 271 |
| K League 1 |
23 | 2 | 0 |
3 | 0 | 676 |
| Liguilla Clausura |
13 | 2 | 1 |
1 | 0 | 245 |
| Copa MX |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 166 |
| Copa MX Apertura |
16 | 1 | 0 |
2 | 0 | 332 |
| Copa MX Clausura |
11 | 1 | 0 |
0 | 0 | 152 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 136 |
| Copa do Brasil |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Alagoano |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Libertadores |
5 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| K League 1 Final A |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Korea Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 14G / 105M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
15 | 1 |
1 | 4 |
1 165 |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
17 | 2 |
3 | 5 |
751 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
16 | 2 |
0 | 3 |
635 |
| 17/18 | CF América |
10 | 2 |
0 | 0 |
369 |
| 16/17 | CF América |
17 | 1 |
0 | 3 |
769 |
| 15/16 | Querétaro FC |
13 | 3 |
1 | 4 |
261 |
| 14/15 | Querétaro FC |
17 | 3 |
1 | 6 |
505 |
Série B — 7G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Joinville Esporte... |
24 | 7 |
0 | 4 |
218 |
| 2011 | Clube Náutico... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 7G / 92M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
9 | 1 |
0 | 5 |
597 |
| 17/18 | CF América |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 16/17 | CF América |
17 | 0 |
1 | 6 |
0 |
| 15/16 | CF América |
13 | 1 |
0 | 2 |
912 |
| 14/15 | Querétaro FC |
12 | 1 |
3 | 2 |
781 |
| 13/14 | Querétaro FC |
16 | 4 |
0 | 2 |
328 |
Campeonato Paulista — 6G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2008 | Sociedade... |
5 | 1 |
0 | 0 |
265 |
| 2007 | Sociedade... |
13 | 5 |
0 | 2 |
149 |
Série A — 4G / 99M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Atlético Clube... |
24 | 2 |
1 | 6 |
524 |
| 2009 | Esporte Clube... |
25 | 2 |
1 | 6 |
543 |
| 2008 | Clube Náutico... |
19 | 0 |
5 | 4 |
0 |
| 2008 | Ipatinga Futebol... |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2007 | Sociedade... |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2006 | Sociedade... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 1 |
0 | 0 |
71 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF América |
6 | 3 |
0 | 1 |
190 |
Campeonato Pernambucano — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Clube Náutico... |
16 | 3 |
0 | 2 |
271 |
K League 1 — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Busan IPark |
23 | 2 |
0 | 3 |
676 |
Liguilla Clausura — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
6 | 2 |
1 | 1 |
245 |
Copa MX — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
2 | 1 |
0 | 0 |
166 |
Copa MX Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF América |
5 | 1 |
0 | 0 |
332 |
| 16/17 | CF América |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
152 |
| 13/14 | Querétaro FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF América U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
136 |
Copa do Brasil — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Clube Náutico... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Alagoano — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Libertadores — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
K League 1 Final A — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Busan IPark |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Korea Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Busan IPark |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
CSA |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
20.01.2022 |
São Paulo |
→ |
CSA |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
29.03.2021 |
Toluca |
→ |
São Paulo |
Transfer |
1.2M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
América |
→ |
Toluca |
Transfer |
1.5M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Querétaro FC |
→ |
América |
Transfer |
1.5M € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Busan IPark |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Joinville-SC |
→ |
Busan IPark |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Palmeiras |
→ |
Joinville-SC |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Náutico |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Palmeiras |
→ |
Náutico |
Wypożyczenie |
500k € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Atlético-GO |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Palmeiras |
→ |
Atlético-GO |
Wypożyczenie |
500k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Goiás |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 09/10 |
01.03.2010 |
Palmeiras |
→ |
Goiás |
Wypożyczenie |
500k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
EC Vitória |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Palmeiras |
→ |
EC Vitória |
Wypożyczenie |
900k € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Náutico |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Palmeiras |
→ |
Náutico |
Wypożyczenie |
400k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Ipatinga FC |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 07/08 |
01.03.2008 |
Palmeiras |
→ |
Ipatinga FC |
Wypożyczenie |
500k € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Palmeiras U20 |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Palmeiras U17 |
→ |
Palmeiras U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o William?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.