Willy Guéret
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ France Guadeloupe
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Le Mans Union Club 72 | 4 | 21 | 0 | 0 |
| AS Red Star 93 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Kettering Town | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Milton Keynes Dons | 4 | 157 | 0 | 0 |
| Swansea City | 3 | 166 | 0 | 1 |
| Millwall FC | 4 | 162 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Division 2 |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 340 |
| Coupe de la Ligue |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Conference |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 222 |
| League One |
179 | 0 | 1 |
13 | 0 | 15 690 |
| EFL Trophy |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 620 |
| FA Cup |
25 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 470 |
| League Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| League One Play-Offs |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 510 |
| League Two |
90 | 0 | 0 |
8 | 0 | 8 100 |
| FAW Premier Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| First Division |
136 | 0 | 0 |
0 | 0 | 211 |
| Second Division |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
📋 Szczegóły per sezon
Division 2 — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Le Mans Union... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 98/99 | Le Mans Union... |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 97/98 | Le Mans Union... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 96/97 | Le Mans Union... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 94/95 | AS Red Star 93 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Coupe de la Ligue — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Le Mans Union... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 94/95 | AS Red Star 93 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Conference — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Kettering Town |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 222 |
League One — 0G / 179M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Milton Keynes Dons |
43 | 0 |
0 | 3 |
3 870 |
| 08/09 | Milton Keynes Dons |
44 | 0 |
0 | 5 |
3 900 |
| 06/07 | Swansea City |
45 | 0 |
0 | 3 |
3 780 |
| 05/06 | Swansea City |
46 | 0 |
1 | 2 |
4 140 |
EFL Trophy — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Milton Keynes Dons |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 08/09 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Milton Keynes Dons |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 06/07 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Swansea City |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
FA Cup — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Milton Keynes Dons |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 06/07 | Swansea City |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 05/06 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Swansea City |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 03/04 | Millwall FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | Millwall FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Millwall FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Milton Keynes Dons |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Milton Keynes Dons |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | Milton Keynes Dons |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 05/06 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 04/05 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Milton Keynes Dons |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 05/06 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
League Two — 0G / 90M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Milton Keynes Dons |
46 | 0 |
0 | 4 |
4 140 |
| 04/05 | Swansea City |
44 | 0 |
0 | 4 |
3 960 |
FAW Premier Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 05/06 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
First Division — 0G / 136M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Millwall FC |
44 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | Millwall FC |
46 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Millwall FC |
46 | 0 |
0 | 0 |
31 |
Second Division — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 00/01 | Millwall FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Kettering |
→ |
Retired |
Transfer |
125k € |
| 10/11 |
01.02.2011 |
MK Dons |
→ |
Kettering |
Transfer |
250k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Swansea |
→ |
MK Dons |
Transfer |
600k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Millwall |
→ |
Swansea |
Transfer |
— |
| 00/01 |
01.07.2000 |
Le Mans UC 72 |
→ |
Millwall |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
Noisy-le-Sec |
→ |
Le Mans UC 72 |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
AS Red Star 93 |
→ |
Noisy-le-Sec |
Transfer |
— |
| 94/95 |
01.07.1994 |
Red Star U19 |
→ |
AS Red Star 93 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Willy Guéret?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.