Wouter van der Steen
⚽ Bramkarz 🏟️ Willem II Tilburg 🏳️ Holandia
| 🎂 | Data urodzenia | 02.06.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Vught, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Willem II Tilburg |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Fred ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Helmond Sport | 8 | 279 | 0 | 1 |
| FC Den Bosch | 5 | 183 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen | 2 | 77 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen U21 | 2 | 17 | 0 | 0 |
| VVV-Venlo/Helmond Sport U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Keuken Kampioen Divisie |
245 | 0 | 0 |
5 | 0 | 22 017 |
| KNVB Beker |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 050 |
| Keuken Kampioen Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Play-Offs Conference League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 61 |
| Eredivisie |
67 | 0 | 0 |
0 | 0 | 296 |
| Beloften Eredivisie |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| U21 Cup Netherlands |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Jupiler League |
193 | 0 | 1 |
3 | 0 | 13 057 |
| Jupiler PO |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Keuken Kampioen Divisie — 0G / 245M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Helmond Sport |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 23/24 | Helmond Sport |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 299 |
| 22/23 | FC Den Bosch |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 238 |
| 21/22 | FC Den Bosch |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 20/21 | FC Den Bosch |
35 | 0 |
0 | 0 |
3 150 |
| 19/20 | FC Den Bosch |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 18/19 | FC Den Bosch |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
KNVB Beker — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Helmond Sport |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Helmond Sport |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | FC Den Bosch |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | FC Den Bosch |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | FC Den Bosch |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | FC Den Bosch |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Helmond Sport |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Helmond Sport |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | Helmond Sport |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Helmond Sport |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Keuken Kampioen Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Den Bosch |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Play-Offs Conference League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
61 |
| 16/17 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Eredivisie — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Heerenveen |
33 | 0 |
0 | 0 |
296 |
| 16/17 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Heerenveen U21 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | SC Heerenveen U21 |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 14/15 | VVV-Venlo/Helmond... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Cup Netherlands — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Heerenveen U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Jupiler League — 0G / 193M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Helmond Sport |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 146 |
| 14/15 | Helmond Sport |
36 | 0 |
1 | 0 |
3 192 |
| 13/14 | Helmond Sport |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 299 |
| 12/13 | Helmond Sport |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 11/12 | Helmond Sport |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Helmond Sport |
19 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Jupiler PO — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Helmond Sport |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Helmond Sport |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Helmond Sport |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Helmond Sport |
→ |
Willem II |
Transfer |
175k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
FC Den Bosch |
→ |
Helmond Sport |
Transfer |
425k € |
| 18/19 |
16.08.2018 |
Heerenveen |
→ |
FC Den Bosch |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Helmond Sport |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Helmond U21 |
→ |
Helmond Sport |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
PSV U17 |
→ |
Helmond U19 |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
PSV Yth. |
→ |
PSV U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Wouter van der Steen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.