Yannick Thoelen
⚽ Bramkarz 🏟️ Royal Antwerp FC 🏳️ Belgia
| 🎂 | Data urodzenia | 17.07.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tessenderlo, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Royal Antwerp FC |
| 📅 | Dołączył | 30.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Wasserman |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Royal Antwerp FC | 2 | 16 | 0 | 0 |
| KV Mechelen | 9 | 226 | 0 | 1 |
| KAA Gent | 4 | 146 | 0 | 0 |
| Lommel United | 5 | 146 | 0 | 0 |
| KFC Verbroedering Geel (-2008) | 1 | 23 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Jupiler Pro League |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Jupiler Pro League playoff... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Champions PO |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Croky Cup |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 250 |
| JPL Europe PO |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| JPL |
251 | 0 | 1 |
3 | 0 | 5 872 |
| Pro L. Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Playoff II |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| JPL Play-Offs I |
32 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Proximus League |
36 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 240 |
| Endrunde Jupiler Pro League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Cofidis Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 663 |
| Belgacom League |
61 | 0 | 0 |
2 | 0 | 5 400 |
| Challenger Pro League |
57 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 738 |
📋 Szczegóły per sezon
Jupiler Pro League — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | KV Mechelen |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Royal Antwerp FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Champions PO — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Royal Antwerp FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Croky Cup — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | KV Mechelen |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 23/24 | KV Mechelen |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 22/23 | KV Mechelen |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | KV Mechelen |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | KV Mechelen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | KAA Gent |
6 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 17/18 | KAA Gent |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | KAA Gent |
3 | 0 |
0 | 0 |
140 |
| 15/16 | Lommel United |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
JPL Europe PO — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KV Mechelen |
10 | 0 |
0 | 0 |
360 |
JPL — 0G / 251M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KV Mechelen |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | KV Mechelen |
34 | 0 |
1 | 0 |
459 |
| 21/22 | KV Mechelen |
31 | 0 |
0 | 1 |
296 |
| 20/21 | KV Mechelen |
32 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 19/20 | KV Mechelen |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 850 |
| 18/19 | KAA Gent |
28 | 0 |
0 | 0 |
495 |
| 17/18 | KAA Gent |
30 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 16/17 | KAA Gent |
25 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 15/16 | KAA Gent |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | KV Mechelen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | KV Mechelen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | KV Mechelen |
9 | 0 |
0 | 0 |
72 |
Pro L. Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KV Mechelen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KV Mechelen |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | KV Mechelen |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 10/11 | KV Mechelen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | KV Mechelen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Play-Offs I — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KAA Gent |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | KAA Gent |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | KAA Gent |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | KAA Gent |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KAA Gent |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | KAA Gent |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | KAA Gent |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | KAA Gent |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KAA Gent |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Proximus League — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Lommel United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Lommel United |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lommel United |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Cofidis Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lommel United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Lommel United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | Lommel United |
1 | 0 |
0 | 0 |
3 |
| 11/12 | Lommel United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | KV Mechelen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | KV Mechelen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Belgacom League — 0G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Lommel United |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 12/13 | Lommel United |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
Challenger Pro League — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lommel United |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 07/08 | KFC Verbroedering... |
23 | 0 |
0 | 0 |
678 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Toe injury |
08.01.2025 |
20.03.2025 |
72 |
11 |
| 19/20 |
Cruciate ligament tear |
02.02.2020 |
15.10.2020 |
257 |
14 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.01.2025 |
KV Mechelen |
→ |
Royal Antwerp |
Transfer |
200k € |
| 19/20 |
24.07.2019 |
KAA Gent |
→ |
KV Mechelen |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Lommel United |
→ |
KAA Gent |
Transfer |
400k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
KV Mechelen |
→ |
Lommel United |
Transfer |
300k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Lommel United |
→ |
KV Mechelen |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
KV Mechelen |
→ |
Lommel United |
Wypożyczenie |
100k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
KFCV Geel |
→ |
KV Mechelen |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
KFCV Geel U19 |
→ |
KFCV Geel |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Yannick Thoelen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.