Youssef El Arabi
⚽ Napastnik 🏟️ FC Nantes 🏳️ Morocco France
| 📝 | Imię ojczyste | يوسف العربي |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.02.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Caen, Maroko |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Morocco France |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Nantes |
| 📅 | Dołączył | 18.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Olympiacos Piraeus | 5 | 248 | 94 | 25 |
| Al-Duhail SC | 2 | 60 | 67 | 8 |
| Granada CF | 4 | 141 | 44 | 6 |
| SM Caen | 3 | 83 | 30 | 14 |
| Lekhwiya SC | 3 | 24 | 28 | 3 |
| Al-Hilal SFC | 1 | 33 | 16 | 6 |
| APOEL Nicosia | 1 | 47 | 14 | 7 |
| Olympiacos Piraeus B | 1 | 2 | 1 | 0 |
| FC Nantes | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Stars League |
61 | 76 | 7 |
7 | 0 | 205 |
| Super League 1 |
112 | 53 | 17 |
3 | 0 | 597 |
| LaLiga |
136 | 43 | 6 |
16 | 1 | 899 |
| AFC Champions League |
25 | 20 | 4 |
2 | 0 | 380 |
| Ligue 1 |
47 | 17 | 6 |
3 | 0 | 192 |
| SL1 Play-off |
48 | 15 | 7 |
5 | 0 | 674 |
| Saudi Pro League |
22 | 12 | 5 |
1 | 0 | 139 |
| Ligue 2 |
34 | 11 | 8 |
1 | 0 | 191 |
| Cyprus League |
21 | 10 | 3 |
3 | 0 | 125 |
| Europa League |
26 | 10 | 0 |
2 | 0 | 623 |
| Kypello Elladas |
19 | 6 | 1 |
1 | 0 | 322 |
| Champions League Qu. |
17 | 4 | 0 |
1 | 0 | 309 |
| Cyprus League Championship... |
10 | 3 | 0 |
1 | 0 | 233 |
| Europa League Qualifying |
12 | 3 | 0 |
0 | 0 | 632 |
| Champions League |
11 | 3 | 0 |
1 | 0 | 92 |
| Coupe de France |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 72 |
| Conference L. |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 53 |
| Super League 2 |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 172 |
| Sheikh Jassim Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 75 |
| Amir Cup |
1 | 1 | 1 |
0 | 0 | 45 |
| Qatar Cup |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa del Rey |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 177 |
| Conference League |
7 | 0 | 3 |
0 | 0 | 0 |
| Kypello Kyprou |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Cypriot Super Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| King's Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Saudi Crown Prince's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Stars League — 76G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Duhail SC |
22 | 26 |
0 | 3 |
71 |
| 17/18 | Al-Duhail SC |
21 | 26 |
4 | 2 |
67 |
| 16/17 | Lekhwiya SC |
18 | 24 |
3 | 2 |
67 |
Super League 1 — 53G / 112M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus |
12 | 3 |
1 | 0 |
64 |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
25 | 4 |
5 | 1 |
200 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
24 | 10 |
3 | 2 |
139 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
25 | 19 |
2 | 0 |
86 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
26 | 17 |
6 | 0 |
108 |
LaLiga — 43G / 136M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Granada CF |
36 | 15 |
1 | 3 |
168 |
| 14/15 | Granada CF |
30 | 8 |
2 | 4 |
249 |
| 13/14 | Granada CF |
38 | 12 |
2 | 5 |
233 |
| 12/13 | Granada CF |
32 | 8 |
1 | 4 |
249 |
AFC Champions League — 20G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Duhail SC |
6 | 4 |
0 | 0 |
132 |
| 17/18 | Al-Duhail SC |
9 | 9 |
3 | 0 |
79 |
| 16/17 | Lekhwiya SC |
4 | 3 |
0 | 1 |
90 |
| 11/12 | Al-Hilal SFC |
6 | 4 |
1 | 1 |
79 |
Ligue 1 — 17G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Nantes |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | SM Caen |
38 | 17 |
6 | 3 |
192 |
| 08/09 | SM Caen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SL1 Play-off — 15G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus |
9 | 1 |
0 | 1 |
67 |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
10 | 2 |
0 | 1 |
92 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
10 | 6 |
1 | 1 |
111 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
10 | 3 |
4 | 1 |
207 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
9 | 3 |
2 | 1 |
197 |
Saudi Pro League — 12G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Al-Hilal SFC |
22 | 12 |
5 | 1 |
139 |
Ligue 2 — 11G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SM Caen |
34 | 11 |
8 | 1 |
191 |
Cyprus League — 10G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
21 | 10 |
3 | 3 |
125 |
Europa League — 10G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus |
6 | 1 |
0 | 0 |
32 |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
4 | 1 |
0 | 1 |
158 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
8 | 3 |
0 | 0 |
135 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
4 | 3 |
0 | 0 |
111 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
4 | 2 |
0 | 1 |
187 |
Kypello Elladas — 6G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
6 | 2 |
0 | 0 |
136 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
4 | 2 |
0 | 0 |
77 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
5 | 2 |
1 | 1 |
109 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 4G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
3 | 1 |
0 | 0 |
146 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
2 | 1 |
0 | 0 |
121 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
6 | 2 |
0 | 0 |
42 |
Cyprus League Championship Round — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
10 | 3 |
0 | 1 |
233 |
Europa League Qualifying — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
4 | 1 |
0 | 0 |
260 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
2 | 1 |
0 | 0 |
162 |
Champions League — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
6 | 3 |
0 | 1 |
92 |
Coupe de France — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | SM Caen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | SM Caen |
3 | 2 |
0 | 0 |
72 |
Conference L. — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus |
9 | 1 |
0 | 0 |
53 |
Super League 2 — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus B |
2 | 1 |
0 | 0 |
172 |
Sheikh Jassim Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Lekhwiya SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Lekhwiya SC |
1 | 1 |
0 | 0 |
75 |
Amir Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Duhail SC |
1 | 1 |
1 | 0 |
45 |
Qatar Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Al-Duhail SC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Copa del Rey — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Granada CF |
4 | 1 |
0 | 1 |
177 |
| 12/13 | Granada CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
7 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Kypello Kyprou — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cypriot Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | APOEL Nicosia |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
King's Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Al-Hilal SFC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Crown Prince's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Al-Hilal SFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | SM Caen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
47 meczów, 16 goli
Nr koszulki: 9
Były kadrowicz
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Muscle strain |
22.11.2024 |
11.12.2024 |
20 |
4 |
| 23/24 |
Ankle sprain |
15.01.2024 |
12.02.2024 |
29 |
5 |
| 23/24 |
unknown injury |
19.12.2023 |
11.01.2024 |
24 |
4 |
| 22/23 |
Uraz kolana |
03.10.2022 |
16.10.2022 |
14 |
3 |
| 21/22 |
unknown injury |
19.09.2021 |
25.09.2021 |
7 |
2 |
| 21/22 |
Koronawirus |
20.07.2021 |
27.07.2021 |
8 |
1 |
| 20/21 |
Koronawirus |
18.11.2020 |
25.11.2020 |
8 |
2 |
| 16/17 |
Uraz barku |
23.03.2017 |
30.06.2017 |
100 |
12 |
| 14/15 |
Uraz uda (dwugłowy) |
03.09.2014 |
23.09.2014 |
21 |
3 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
18.07.2025 |
APOEL Nicosia |
→ |
FC Nantes |
Transfer |
150k € |
| 24/25 |
13.07.2024 |
Olympiacos |
→ |
APOEL Nicosia |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
06.07.2019 |
Al-Duhail SC |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
5M € |
| 16/17 |
18.07.2016 |
Granada CF |
→ |
Lekhwiya SC |
Transfer |
7.5M € |
| 12/13 |
18.07.2012 |
Al-Hilal |
→ |
Granada CF |
Transfer |
6.5M € |
| 11/12 |
13.07.2011 |
SM Caen |
→ |
Al-Hilal |
Transfer |
6.5M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
SM Caen B |
→ |
SM Caen |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Mondeville |
→ |
SM Caen B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Youssef El Arabi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.