Domenik Schierl
⚽ Bramkarz 🏟️ SC Austria Lustenau 🏳️ Austria
| 🎂 | Data urodzenia | 19.07.1994 (31 lat) |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Austria |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SC Austria Lustenau |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2019 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Reza Sport ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SC Austria Lustenau | 7 | 203 | 0 | 2 |
| SC Wiener Neustadt | 5 | 183 | 0 | 0 |
| FC Liefering | 2 | 56 | 0 | 0 |
| Red Bull Juniors Salzburg (- 2012) | 2 | 28 | 0 | 0 |
| AKA Red Bull Salzburg U18 | 2 | 18 | 0 | 0 |
| AKA Red Bull Salzburg U19 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| AKA Red Bull Salzburg U17 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| 2. Liga |
146 | 0 | 1 |
11 | 0 | 11 825 |
| ÖFB-Cup |
31 | 0 | 0 |
5 | 0 | 1 830 |
| Bundesliga |
99 | 0 | 1 |
8 | 0 | 5 760 |
| Bundesliga EC-Play-off |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Relegation Bundesliga (- 2021) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Erste Liga |
135 | 0 | 0 |
13 | 0 | 9 968 |
| Relegation Erste Liga (- 2015) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Regionalliga West |
52 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| ÖFB Jugendliga U18 |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 405 |
| ÖFB Jugendliga U19 (- 2010) |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| ÖFB Jugendliga U17 (- 2010) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
2. Liga — 0G / 146M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SC Austria Lustenau |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 24/25 | SC Austria Lustenau |
30 | 0 |
0 | 4 |
2 700 |
| 21/22 | SC Austria Lustenau |
30 | 0 |
1 | 2 |
2 700 |
| 20/21 | SC Austria Lustenau |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 19/20 | SC Austria Lustenau |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 18/19 | SC Wiener Neustadt |
27 | 0 |
0 | 2 |
1 745 |
ÖFB-Cup — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SC Austria Lustenau |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | SC Austria Lustenau |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | SC Austria Lustenau |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | SC Austria Lustenau |
2 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 21/22 | SC Austria Lustenau |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | SC Austria Lustenau |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | SC Austria Lustenau |
5 | 0 |
0 | 3 |
510 |
| 18/19 | SC Wiener Neustadt |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 17/18 | SC Wiener Neustadt |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 16/17 | SC Wiener Neustadt |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | SC Wiener Neustadt |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | SC Wiener Neustadt |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 11/12 | Red Bull Juniors... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 99M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SC Austria Lustenau |
31 | 0 |
1 | 4 |
2 790 |
| 22/23 | SC Austria Lustenau |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 14/15 | SC Wiener Neustadt |
36 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Bundesliga EC-Play-off — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SC Austria Lustenau |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Relegation Bundesliga (- 2021) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Wiener Neustadt |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Erste Liga — 0G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Wiener Neustadt |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 240 |
| 16/17 | SC Wiener Neustadt |
35 | 0 |
0 | 6 |
3 060 |
| 15/16 | SC Wiener Neustadt |
35 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
| 13/14 | FC Liefering |
29 | 0 |
0 | 1 |
608 |
Relegation Erste Liga (- 2015) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Liefering |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Regionalliga West — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Liefering |
25 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 11/12 | Red Bull Juniors... |
26 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | Red Bull Juniors... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ÖFB Jugendliga U18 — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | AKA Red Bull... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | AKA Red Bull... |
17 | 0 |
0 | 0 |
405 |
ÖFB Jugendliga U19 (- 2010) — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | AKA Red Bull... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | AKA Red Bull... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ÖFB Jugendliga U17 (- 2010) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | AKA Red Bull... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
unknown injury |
08.08.2019 |
12.09.2019 |
36 |
4 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Wiener Neustadt |
→ |
A. Lustenau |
Transfer |
350k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
FC Liefering |
→ |
Wiener Neustadt |
Transfer |
75k € |
| 12/13 |
10.07.2012 |
RB Juniors |
→ |
FC Liefering |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
AKA Salzb. U18 |
→ |
RB Juniors |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
AKA Salzb. U16 |
→ |
AKA Salzb. U18 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
AKA Salzb. U15 |
→ |
Salzburg U17 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Salzburg Youth |
→ |
AKA Salzb. U15 |
Transfer |
— |
| 07/08 |
18.12.2007 |
TSV St. Johann Youth |
→ |
Salzburg Youth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Domenik Schierl?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.