Zé Rafael
⚽ Pomocnik 🏟️ Santos FC 🏳️ Brazil Italy
| 📝 | Imię ojczyste | José Rafael Vivian |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.06.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ponta Grossa, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Italy |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Santos FC |
| 📅 | Dołączył | 26.02.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2027 |
| 🤝 | Agent | Roc Nation Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 6 | 355 | 25 | 24 |
| Esporte Clube Bahia | 2 | 129 | 18 | 12 |
| Londrina Esporte Clube (PR) | 2 | 53 | 6 | 6 |
| EC Novo Hamburgo | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Santos FC | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Coritiba Foot Ball Club | 3 | 23 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
278 | 21 | 25 |
59 | 3 | 6 390 |
| Libertadores |
59 | 5 | 2 |
8 | 0 | 1 420 |
| Campeonato Baiano |
23 | 4 | 0 |
4 | 0 | 934 |
| Série B |
35 | 4 | 6 |
4 | 1 | 591 |
| Copa do Brasil |
39 | 3 | 3 |
7 | 0 | 480 |
| Copa Sudamericana |
11 | 3 | 0 |
3 | 0 | 214 |
| Campeonato Gaúcho |
5 | 3 | 0 |
2 | 0 | 150 |
| Campeonato Paulista |
59 | 2 | 5 |
10 | 0 | 1 227 |
| Copa do Nordeste |
12 | 2 | 0 |
4 | 0 | 270 |
| Série C |
16 | 2 | 0 |
4 | 0 | 619 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
23 | 1 | 1 |
6 | 1 | 344 |
| Recopa Sudamericana |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 89 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
11 | 1 | 0 |
2 | 0 | 439 |
| Supercopa Rei |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 21G / 278M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2024 | Sociedade... |
27 | 0 |
2 | 7 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
31 | 3 |
3 | 10 |
860 |
| 2022 | Sociedade... |
33 | 3 |
1 | 10 |
859 |
| 2021 | Sociedade... |
29 | 1 |
0 | 5 |
1 828 |
| 2020 | Sociedade... |
27 | 2 |
3 | 6 |
835 |
| 2019 | Sociedade... |
33 | 5 |
5 | 6 |
346 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
33 | 4 |
4 | 6 |
707 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
36 | 3 |
7 | 5 |
955 |
| 2014 | Coritiba Foot... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Coritiba Foot... |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Libertadores — 5G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
11 | 1 |
0 | 2 |
768 |
| 2021 | Sociedade... |
11 | 2 |
2 | 1 |
337 |
| 2020 | Sociedade... |
13 | 2 |
0 | 3 |
315 |
| 2019 | Sociedade... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 4G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
12 | 3 |
0 | 4 |
332 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
11 | 1 |
0 | 0 |
602 |
Série B — 4G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Londrina Esporte... |
35 | 4 |
6 | 4 |
591 |
Copa do Brasil — 3G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sociedade... |
7 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2019 | Sociedade... |
3 | 2 |
0 | 0 |
120 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
4 | 1 |
1 | 2 |
360 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Londrina Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | EC Novo Hamburgo |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Coritiba Foot... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
8 | 3 |
0 | 3 |
214 |
| 2013 | Coritiba Foot... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | EC Novo Hamburgo |
5 | 3 |
0 | 2 |
150 |
Campeonato Paulista — 2G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
10 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
8 | 1 |
1 | 3 |
526 |
| 2021 | Sociedade... |
7 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2020 | Sociedade... |
12 | 1 |
1 | 1 |
701 |
| 2019 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
6 | 2 |
0 | 3 |
270 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série C — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Londrina Esporte... |
16 | 2 |
0 | 4 |
619 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2022 | Sociedade... |
4 | 1 |
0 | 2 |
344 |
| 2021 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 1 |
0 | 0 |
89 |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
6 | 1 |
0 | 2 |
439 |
Supercopa Rei — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Coritiba Foot... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | EC Novo Hamburgo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Vertebral injury |
01.01.2025 |
11.05.2025 |
131 |
22 |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
03.07.2024 |
16.07.2024 |
14 |
3 |
| 23/24 |
Problemy z kręgosłupem |
08.04.2024 |
04.05.2024 |
27 |
7 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
26.02.2025 |
Palmeiras |
→ |
Santos |
Transfer |
4M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
EC Bahia |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
2.5M € |
| 16/17 |
23.01.2017 |
Coritiba FC |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
30.11.2016 |
Londrina-PR |
→ |
Coritiba FC |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 15/16 |
19.02.2016 |
Coritiba FC |
→ |
Londrina-PR |
Wypożyczenie |
250k € |
| 15/16 |
30.11.2015 |
Londrina-PR |
→ |
Coritiba FC |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 14/15 |
15.05.2015 |
Coritiba FC |
→ |
Londrina-PR |
Wypożyczenie |
250k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Novo Hamburgo |
→ |
Coritiba FC |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 13/14 |
10.02.2014 |
Coritiba FC |
→ |
Novo Hamburgo |
Wypożyczenie |
200k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Coritiba U20 |
→ |
Coritiba FC |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Zé Rafael?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.