Zander Clark
⚽ Bramkarz 🏟️ Heart of Midlothian FC 🏳️ Szkocja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Heart of Midlothian FC | 4 | 138 | 0 | 0 |
| St. Johnstone FC | 10 | 300 | 0 | 1 |
| Queen of the South FC | 2 | 70 | 0 | 0 |
| Elgin City FC | 1 | 42 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
316 | 0 | 1 |
2 | 0 | 18 533 |
| League Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 510 |
| Premiership Relegation |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 192 |
| SFA Cup |
32 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 961 |
| Conference League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Prem. Sports Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Scottish Premiership Top... |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Viaplay Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premiership Play-offs |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 570 |
| Betfred Cup |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 740 |
| SCL by Utilita |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship |
60 | 0 | 0 |
2 | 0 | 5 026 |
| Petrofac Tr. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Scottish League One Play-offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League Two |
34 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 915 |
| Ramsdens Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Scot. League Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 0G / 316M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 24/25 | Heart of... |
29 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Heart of... |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 22/23 | Heart of... |
23 | 0 |
0 | 0 |
1 319 |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
28 | 0 |
0 | 1 |
2 472 |
| 20/21 | St. Johnstone FC |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
| 19/20 | St. Johnstone FC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
| 18/19 | St. Johnstone FC |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
| 17/18 | St. Johnstone FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 16/17 | St. Johnstone FC |
38 | 0 |
1 | 0 |
2 256 |
| 15/16 | St. Johnstone FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
516 |
| 13/14 | St. Johnstone FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | Queen of the... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Premiership Relegation — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 0 |
22 |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
SFA Cup — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 20/21 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 19/20 | St. Johnstone FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Queen of the... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Queen of the... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Elgin City FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
191 |
Conference League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prem. Sports Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Viaplay Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Heart of... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Play-offs — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | St. Johnstone FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Queen of the... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Queen of the... |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
Betfred Cup — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | St. Johnstone FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
660 |
| 19/20 | St. Johnstone FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | St. Johnstone FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 17/18 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | St. Johnstone FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
300 |
SCL by Utilita — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | St. Johnstone FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Queen of the... |
35 | 0 |
0 | 2 |
2 932 |
| 13/14 | Queen of the... |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 094 |
| 08/09 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Petrofac Tr. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Queen of the... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Scottish League One Play-offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Elgin City FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League Two — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Elgin City FC |
34 | 0 |
0 | 3 |
2 915 |
Ramsdens Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Elgin City FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Scot. League Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Elgin City FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
4 meczów
Nr koszulki: 21
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz uda (dwugłowy) |
01.04.2023 |
14.04.2023 |
14 |
2 |
| 21/22 |
Uraz mechaniczny |
15.02.2022 |
03.03.2022 |
17 |
4 |
| 21/22 |
Quarantine |
22.12.2021 |
06.01.2022 |
16 |
2 |
| 20/21 |
minor knock |
29.04.2021 |
04.05.2021 |
6 |
1 |
| 20/21 |
Uraz kolana |
15.07.2020 |
11.09.2020 |
59 |
8 |
| 18/19 |
Uraz uda (dwugłowy) |
15.02.2019 |
15.03.2019 |
29 |
4 |
| 16/17 |
Uraz biodra |
18.03.2017 |
12.05.2017 |
56 |
9 |
| 13/14 |
Thigh problems |
29.01.2014 |
21.02.2014 |
24 |
4 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
02.09.2022 |
St. Johnstone |
→ |
Heart of Midl. |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
18.05.2015 |
Queen o. t. S. |
→ |
St. Johnstone |
Powrót z wyp. |
175k € |
| 14/15 |
25.07.2014 |
St. Johnstone |
→ |
Queen o. t. S. |
Wypożyczenie |
50k € |
| 13/14 |
11.05.2014 |
Queen o. t. S. |
→ |
St. Johnstone |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 13/14 |
18.10.2013 |
St. Johnstone |
→ |
Queen o. t. S. |
Wypożyczenie |
50k € |
| 11/12 |
13.05.2012 |
Elgin City |
→ |
St. Johnstone |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
04.07.2011 |
St. Johnstone |
→ |
Elgin City |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
St. Johnstone FC U20 |
→ |
St. Johnstone |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
St. Johnstone FC U17 |
→ |
St. Johnstone FC U20 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.09.2008 |
Without Club |
→ |
St. Johnstone FC U17 |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Hamilton A. U17 |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Zander Clark?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.