Zivko Zivkovic
⚽ Bramkarz 🏟️ Panetolikos GFS 🏳️ Serbia
| 📝 | Imię ojczyste | Живко Живковић |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.04.1989 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Užice, Serbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Serbia |
| 📏 | Wzrost | 194 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Panetolikos GFS |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Superior Sport |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Panetolikos GFS | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Anorthosis Famagusta | 1 | 32 | 0 | 0 |
| PAOK Thessaloniki | 5 | 241 | 0 | 0 |
| PAOK Thessaloniki B | 1 | 1 | 0 | 0 |
| AO Xanthi | 3 | 104 | 0 | 0 |
| FK Partizan Belgrade | 6 | 145 | 0 | 0 |
| FK Teleoptik Zemun | 1 | 11 | 0 | 0 |
| FK Metalac Gornji Milanovac | 3 | 72 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
220 | 0 | 0 |
12 | 0 | 11 880 |
| Kypello Elladas |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 066 |
| Cyprus League Relegation Round |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Cyprus League |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 340 |
| Kypello Kyprou |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| SL1 Play-off |
48 | 0 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Conference L. |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super League 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UECL Quali |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Champions League Qu. |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 945 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Super liga |
22 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 350 |
| Kup Srbije |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Jelen SuperLiga |
122 | 0 | 0 |
1 | 0 | 5 410 |
| Prva liga Srbije |
35 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 150 |
| Champions League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Meridian Super |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 0G / 220M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panetolikos GFS |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
24 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
26 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
26 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 800 |
| 18/19 | AO Xanthi |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
| 17/18 | AO Xanthi |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 16/17 | AO Xanthi |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
Kypello Elladas — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Panetolikos GFS |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 0 |
356 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AO Xanthi |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | AO Xanthi |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | AO Xanthi |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Cyprus League Relegation Round — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Anorthosis Famagusta |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Cyprus League — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Anorthosis Famagusta |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
Kypello Kyprou — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Anorthosis Famagusta |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
SL1 Play-off — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Quali — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | FK Partizan Belgrade |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | FK Partizan Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | PAOK Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FK Partizan Belgrade |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | FK Partizan Belgrade |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FK Partizan Belgrade |
4 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 10/11 | FK Partizan Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | PAOK Thessaloniki |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | FK Partizan Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FK Partizan Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super liga — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Partizan Belgrade |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Kup Srbije — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Partizan Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | FK Partizan Belgrade |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | FK Partizan Belgrade |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FK Partizan Belgrade |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FK Teleoptik Zemun |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | FK Metalac Gornji... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | FK Partizan Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Jelen SuperLiga — 0G / 122M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Partizan Belgrade |
26 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 13/14 | FK Partizan Belgrade |
23 | 0 |
0 | 0 |
276 |
| 12/13 | FK Partizan Belgrade |
13 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | FK Metalac Gornji... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 10/11 | FK Partizan Belgrade |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | FK Metalac Gornji... |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 524 |
Prva liga Srbije — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FK Teleoptik Zemun |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 08/09 | FK Metalac Gornji... |
25 | 0 |
0 | 2 |
2 250 |
Champions League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FK Partizan Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Meridian Super — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FK Partizan Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
45 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Anorthosis |
→ |
Panetolikos |
Transfer |
125k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
PAOK Salonika |
→ |
Anorthosis |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
AO Xanthi |
→ |
PAOK Salonika |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Partizan |
→ |
AO Xanthi |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
15.10.2012 |
Teleoptik |
→ |
Partizan |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 12/13 |
01.08.2012 |
Partizan |
→ |
Teleoptik |
Wypożyczenie |
300k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Metalac |
→ |
Partizan |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Partizan |
→ |
Metalac |
Wypożyczenie |
600k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Metalac |
→ |
Partizan |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Partizan |
→ |
Metalac |
Wypożyczenie |
125k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Teleoptik |
→ |
Partizan |
Powrót z wyp. |
125k € |
| 07/08 |
02.07.2007 |
Partizan |
→ |
Teleoptik |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Partizan U19 |
→ |
Partizan |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Zivko Zivkovic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.