16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2001 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3506 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 354.0 KM |
| Moment obrotowy | 407.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 250.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.60 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 20.0 l/100km |
| Trasa | 9.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 13.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4660 mm |
| Szerokość | 1890 mm |
| Wysokość | 1340 mm |
| Rozstaw osi | 2720.0 mm |
| Masa własna | 1615.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |