16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/1.8" (~ 7.11 x 5.33 mm) |
| Rozmiar | 2.5" |
| Rozdzielczość | 201,096 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 8.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 36 - 108 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | Li-Ion |
Łączność
| USB | USB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 91 x 57 x 27 mm |