16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 135.1 cm (~69.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~210 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8735 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16/32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 191.7 x 101 x 9.4 mm (7.55 x 3.98 x 0.37 in) |
| Waga | 260 g (9.17 oz) |