16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~66.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6580 - Z525Mediatek MT6735 - Z525 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz - Z525Quad-core 1.0 GHz - Z528 |
| GPU | Mali-400MP2 - Z525Mali-T720MP2 - Z528 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF, f/2.0 |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145.7 x 71.2 x 8.4 mm (5.74 x 2.80 x 0.33 in) |
| Waga | 125 g (4.41 oz) |