16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 2.4" |
| Rozdzielczość | 110,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SDHC, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 6.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 36 mm, zoom: No |
Bateria
| Bateria | 2 x AA batteries (NiMH ) |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101 x 61 x 32 mm |