16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 230,400 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SDHC, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 14.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 28 - 224 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | Li-Ion |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98.5 x 57.3 x 21 mm |