16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.52''576x1280p |
| Rozdzielczość | 8 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC9863A1 |
| Procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| GPU | IMG8322 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5010 mAh |
| Bateria | Li-Po 5010mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |