16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.10" |
| Rozmiar | 6.1 inches, 89.8 cm2 |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~288 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, 27mm (wide), 1/3.06", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 11 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |