16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2007 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1970 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM |
| Moment obrotowy | 181.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 72.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 211.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.0 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4720 mm |
| Szerokość | 1815 mm |
| Wysokość | 1416 mm |
| Rozstaw osi | 2700.0 mm |
| Masa własna | 1420.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | A few levers and rods |