16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2010 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4691 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 444.0 KM |
| Moment obrotowy | 471.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 90.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 294.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.20 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 15.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4381 mm |
| Szerokość | 1894 mm |
| Wysokość | 1341 mm |
| Rozstaw osi | 2697.0 mm |
| Masa własna | 1585.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |