16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.80" |
| Rozmiar | 6.8 inches, 115.4 cm2 (~82.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 640 x 1352 pixels, 19:9 ratio (~220 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3500 mAh |
| Bateria | Li-Po 3500 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 171 x 82 x 8.8 mm (6.73 x 3.23 x 0.35 in) |